“Майдан Обухівщини” не справився з фракціонерами із т.зв “Хунти”

2 червня було проведено термінову нараду, головною темою якої стало розставляння крапок над “ї”, яких останнім часом стало забагато.

Йдеться про появу так званих “хунтовиків”.

Про це повідомили активісти у групі “Майдан Обухівщини”, передають "Хроніки міста".

 – Що таке Хунта, яке відношення до неї має ГО “Майдан Обухівщини”, її керівництво та члени. На жаль, не всі члени Народної ради “Майдан Обухівщини” були присутні на зборах, то ж, була досягнута домовленість зібрати їх наприкінці цього тижня та прийняти ряд рішень стосовно майбутнього нашої ГО, – відзначили вони.

Активісти нагадали, що метою створення та діяльності Організації є втілення в життя ідей Євромайдану, які були сформульовані під час Революції Гідності.

 – Методи дії Організації різняться з методами Хунти та “обухівських месників” і Майдан Обухівщини не має жодного відношення до анонсованих заяв стосовно можливих провокативних дій на території Обухова та району, – підкреслили вони.

Аналогічну позицію зайняла “Самооборона Обухівщини”.

 – В зв’язку з останніми голосними заявами деяких активістів Майдану Обухівщини, та для уникнення зайвих провокацій, хочемо офіційно наголосити, що ГФ “Самооборона Обухівщини” ніколи не приймає участь у будь-яких протиправних діях. На вчорашньому засіданні координаційної ради окремо обговорювалась неприпустимість навіть намірів участі окремих членів ГФ у діяльності так званої «Хунти» чи інших проектах з подібними провокаційними назвами та сумнівними цілями, і було прийнято рішення й надалі діяти лише в правовому полі. Наголошуємо, що будь-які публічні акції та дії, в яких члени ГФ “Самооборона Обухівщини” приймають участь повинні бути попередньо узгодженні її координаційною радою, або на її загальних зборах відповідно до діючого статуту, – відзначили активісти.

Рекомендуємо прочитати

В Україні випустять банкноту в 1000 гривень

Монетний двір Національного банку України (НБУ) надрукував нову банкноту номіналом в 1 тис....

Це може бути цікавим

Ховерборд пригодился во время футбольного матча

В воскресенье в Португалии состоялся финальный футбольный матч Кубка страны между командами «Витория» и «Бенфика», и прошёл бы для всего мира он незамеченным, не случись удивительное событие....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, який пам'ятник встановлять замість Леніна

У селищі Первомайське, Миколаївської області на постаменті, де раніше стояв Ленін, у травні 2017 року з’явився пам’ятник цукровому буряку....