“Майдан Обухівщини” не справився з фракціонерами із т.зв “Хунти”

2 червня було проведено термінову нараду, головною темою якої стало розставляння крапок над “ї”, яких останнім часом стало забагато.

Йдеться про появу так званих “хунтовиків”.

Про це повідомили активісти у групі “Майдан Обухівщини”, передають "Хроніки міста".

 – Що таке Хунта, яке відношення до неї має ГО “Майдан Обухівщини”, її керівництво та члени. На жаль, не всі члени Народної ради “Майдан Обухівщини” були присутні на зборах, то ж, була досягнута домовленість зібрати їх наприкінці цього тижня та прийняти ряд рішень стосовно майбутнього нашої ГО, – відзначили вони.

Активісти нагадали, що метою створення та діяльності Організації є втілення в життя ідей Євромайдану, які були сформульовані під час Революції Гідності.

 – Методи дії Організації різняться з методами Хунти та “обухівських месників” і Майдан Обухівщини не має жодного відношення до анонсованих заяв стосовно можливих провокативних дій на території Обухова та району, – підкреслили вони.

Аналогічну позицію зайняла “Самооборона Обухівщини”.

 – В зв’язку з останніми голосними заявами деяких активістів Майдану Обухівщини, та для уникнення зайвих провокацій, хочемо офіційно наголосити, що ГФ “Самооборона Обухівщини” ніколи не приймає участь у будь-яких протиправних діях. На вчорашньому засіданні координаційної ради окремо обговорювалась неприпустимість навіть намірів участі окремих членів ГФ у діяльності так званої «Хунти» чи інших проектах з подібними провокаційними назвами та сумнівними цілями, і було прийнято рішення й надалі діяти лише в правовому полі. Наголошуємо, що будь-які публічні акції та дії, в яких члени ГФ “Самооборона Обухівщини” приймають участь повинні бути попередньо узгодженні її координаційною радою, або на її загальних зборах відповідно до діючого статуту, – відзначили активісти.

Рекомендуємо прочитати

Возле столичного ТРЦ погиб бездомний мужчина

В Киеве неподалеку от торгового центра нашли тело мужчины....

Це може бути цікавим

Обнаружены окаменевшие в янтаре цветы возрастом около 100 миллионов лет

Семь небольших цветков диаметром от 3,5 до 5 миллиметров обнаружили в образцах янтаря, найденных на севере Мьянмы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У "ДНР" запевняють, що впіймали "українських диверсантів"

У "ДНР" заявили, що нібито співробітники СБУ хотіли підірвати телевежу в Донецьку, але їх затримали....