Ідеолог «донецької незалежності» обмовився про громадянство мешканців «ДНР»

Ідеолог «донецької незалежності» обмовився про громадянство мешканців «ДНР»

Донецькі терористи згадують про своє українське громадянство коли йдеться про виплату пенсій і забезпечення продукцією. У всіх інших випадках вони вважають себе «незалежними».

Черговий доказ подібного «роздвоєння оособистості» вкотре продемонстрував чільний лідер тамтешніх терористів, ідеолог «ДНР» Андрій Пургін, вкотре коментуючи блокаду створеного ним терористичного анклаву.

 — Продовольство з території України в «ДНР» не поставляється давно. У нас фактично перерване транспортне сполучення. Можливо, вони таким способом хочуть забирати продукти харчування і у тих, хто пересувається пішки. Це — струс повітря та узаконення беззаконня. Куди ще більше і гірше? Гірше нікуди, — поскаржився автор «донецької національності».

За його словами Україна порушує «міжнародні угоди».

 — Україна — це держава, яка в односторонньому порядку вийшов з усіх світових конвенцій з прав людини, держава, до якої повинні застосовуватися санкції. Я вважаю, необхідно прямо зараз збиратися ООН  і вирішувати, які санкції застосувати до держави, яка тероризує своїх громадян, — обмовився терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі