Ідеолог «ДНР» звинуватив Україну у екологічній кризі Донбасу

Ідеолог «ДНР» звинуватив Україну у екологічній кризі Донбасу

Ідеолог «ДНР» А. Пургін переконаний, що протягом всього періоду Незалежності Україна планомірно знищувала екологію Донбасу. Ймовірно, під словом «Україна» він мав на увазі донецькі і луганські фінансово-промислові групиз числа профінансувавших терористів на різних етапах розвитку. Іншими словами, Пургін не говорить про тих, хто безпосередньо керував Донбасом.

 — На сьогоднішній день на Донбасі не накопичено ніяких фондів, ми не маємо жодних особливих прав. У нас дуже важка екологічна ситуація і, як наслідок, народжується багато дітей з генетичними мутаціями,  що Україна приховувала весь цей час,-  поскаржився «ідеолог».

За його словами, Україні не було більше чого робити, крім як знищувати Донбас.

 — Завдання «ДНР» створити Фонди майбутніх поколінь. Донбас має зламати це «прокляття природних ресурсів». Ми зобов’язані закладати і вирішувати завдання, які допоможуть вижити в майбутньому. На сьогодні виходить, що ми живемо одним днем. Двадцять три роки держава Україна вилучала вугілля, псувала територію та екологію і, таким чином, вбивала майбутнє наших нащадків. Якщо цю ситуацію не змінити — нашим онукам ніде буде жити, — розповів він за принципом «хто винуватий — невістка».загрузка...

Читайте також

Коментарі