Депутат звинуватив Росію у організації проведення гей-параду у Києві

Депутат звинуватив Росію у організації проведення гей-параду у Києві

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук переконаний, що до проведення гей-параду у Києві причетні російські політики.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 — Нам стало відомо, що крім західних грантодавців до завтрашньої ходи причетні і кремлівські політики, які хочуть показати яскраву картинку «розкладу Києва» в одних ЗМІ, і «боротьби з пригніченими» в інших, ліберальних західних інформагенціях. Тому, проведення такого «параду» збоченцями вважаю підіграванням ворогам — Кремлю і його агентам впливу, — сказав він.

 — На моє переконання, усі «правозахисники», які так опікаються правами ЛГБТ в Україні, нехай звернуть увагу на дотримання прав і свобод ув’язнених, хворих на важкі та невиліковні хвороби, поранених бійців АТО, зрештою — нехай потурбуються пенсіонерами, яких правлячий режим десятиліттями тримає на межі виживання. Окремо хочу звернути увагу цих грантоїдів на дотримання прав і свобод українських громадян, яких викрали і незаконно утримують спецслужби Росії. Для них тут відкрите неоране поле для діяльності. Але цими проблемами вони не хочуть займатись, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі