«Артек» переїхав у Пущу-Водицю

«Артек» переїхав у Пущу-Водицю

Держпідприємство «Міжнародний дитячий центр «Артек» цього літа відновлює свою роботу: на час окупації Криму він переїде в Київську область.

Про це повідомив керівник Державного управління справами Сергій Березенко. пише Сегодня.

«Артек» розташований у Криму і замінити його нічим не можна. Це не тільки корпуси, море, гори і налагоджена співпраця з іноземними молодіжними центрами. Перш за все – це унікальний колектив вихователів, який вміє працювати з дітьми, запалювати в їхніх серцях «вогонь Артеку». Тому ми не можемо допустити, щоб агресор забрав у наших дітей ще й це», – підкреслив Березенко.

У 2014 році працівники «Артека», які переїхали на материкову Україну, організували табір «Артек-Карпати». Сьогодні всі педагоги працевлаштовані на ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек», який поки буде розміщуватися в «Пущі-Озерній».

«У червні сюди заїде перша зміна дітей з усієї України, з ними працюватимуть 50 вихователів «МДЦ «Артек», які покинули анексований Крим», – сказав Сергій Березенко. За його словами, сьогодні завершуються роботи з адаптації комплексу під потреби дитячого центру.

«16 червня «Артеку» виповнюється 90 років. В історії свого існування він уже переживав переїзди. Зокрема, під час Другої світової війни була евакуація табору в алтайське передгір’я. Сьогодні склалася подібна ситуація, і я знаю, що в недалекому майбутньому все повернеться на свої місця. Якщо сьогодні українські діти не можуть поїхати в анексований табір, то «Артек» приїде до них«, – зазначив Березенко.

Читайте також: У Києві відкрили 21 мовний пришкільний табірзагрузка...

Читайте також

Коментарі