Вийшов друком перший тираж коміксів з українськими супергероями

Вийшов друком перший тираж коміксів з українськими супергероями

Кобзар, Кіборг, Віра і Кріп стали персонажами коміксів «Українські супергерої», які видали у Чернівцях. Про це повідомляє 5 канал.

Вони борються із двоголовими орлами та колорадами. Вигадані образи мають реальних прототипів, каже авторка — це мужні воїни та їхні помічники, які боронять свою землю на сході країни. Чернівчанка Леся Воронюк — мати дворічної доньки. Жінка розповідає, зіткнулась з тим що багатьом дітям бракує української книги із сучасними героями. На противагу зарубіжних бетмана, людини-павука чи жінки-кішки. Тож вирішила створити комікс з вітчизняними героями.

«Кіборг – це прототип наших воїнів, які зараз воюють, наділений силою. Кріп – це травник з Карпат…Я сподіваюсь, що це буде гарний формат для дітей, щоб вони знали, що відбувається в Україні, але щоб це було розказано їм їхньою дитячою мовою», — зазначає авторка коміксу Леся Воронюк.

Півроку роботи авторки Лесі Воронюк та київської художниці Софії Розуменко і з»явився комікс з назвою «Українські супергерої». Його персонажі — Кіборг, Кріп, Кобзар та Віра. Остання — київська студентка, волонтер. Разом герої здолають двоголового орла та колорада.

Комікси презентували просто неба. Надрукували їх поки що невеликим тиражем — дві тисячі журналів. Читацьку новинку вже вподобали діти.загрузка...

Читайте також