Москаль: представники ОБСЄ постійно сидять в ресторані

Москаль: представники ОБСЄ постійно сидять в ресторані

Представники місії ОБСЄ не хочуть їхати на окуповану бойовиками територію Луганської області і весь свій час проводять у ресторані в готелі «Мир».

Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» повідомив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

«Що вони могли побачити, як ніхто нічого не відводив, просто йде ротація. Так само, як у нас. Показують нам знімки, що йдуть танки, «Гради», «Урагани». Що вони можуть в будь-який час напасти, у цьому немає ніяких сумнівів, бо вони нічого не відвели. Поховали в ангари, за школами, фермами, але все залишилося. Вони не виконали мінських угод. Шановне ОБСЄ мало б не сидіти постійно у ресторані в готелі «Мир», від ранку до ночі пиво і віскі «жиганить», а їхати на цю територію», — сказав Москаль.

Він також зазначив, що після перекриття пунктів пропуску у Луганській області ситуація стала більш спокійною.

«Явно впала активність диверсійно-розвідувальних груп. Ми бачимо, де йдуть зіткнення. До цього найдалі вони доходили за 15 кілометрів до Сєвєродонецька, а так могли приїхати прямо в Сєвєродонецьк і зробити те, що запланують. Додатково мене вже замучили ці всі публікації, відеознімки, розмови про тотальну корупцію і контрабанду. Про контрабанду не може бути мови, тому що, за українським законодавством, це є переміщання товарів через державний кордон. Між нами та ЛНР його нема. Якщо вже він буде, я сам піднесу руки і піду до дому», — розповів Москаль.загрузка...

Читайте також

Коментарі