Лещенко опублікував компромат на Коломойського

Лещенко опублікував компромат на Коломойського

У своєму блозі Сергій Лещенко опублікував фотодокази ініціації створення Ігорем Коломойським власної партії.

Зокрема, на світлинах наявні текстові повідомлення з телефону нардепа Дубиніна, де інформується про дату проведення Українського національного конгресу під егідою партії «Укроп», яка, як зазначає Лещенко, належатиме Коломойському.

Читайте також: Коломойський подаватиме до Кабміна позов на 5 млрд грн

-Дивіться уважно. Вайбер-група називається Party — вона об’єднує людей, які готують партію Коломойському.

укроп

укроп2

укроп3

У ній обговорюються заходи по запуску партійного проекту олігарха Укроп. Старт приурочили до мажоритарних виборів в Чернігові, де балотується Геннадій Корбан. Тут він намагається отримати депутатську недоторканність, яка йому знадобилася після порушення СБУ кримінальної справи за статтею «захоплення заручника».

Для підтримки Корбана і розкрутки на осінніх місцевих виборах 3 липня в Чернігові планують Український громадський конгрес. 4 липня — установчі збори партії Кріп. Обидві структури — кишенькові іграшки Коломойського.

«А тепер найцікавіше — депутату Дубиніну в вайбер-групі Party називають підписантів документів Українського громадянського конгресу — депутати Корбан, Філатов, Парасюк, Ярош, Борислав Береза, Юрій Бутусов, Сергій Іванов», — підсумував журналіст.загрузка...

Читайте також