В Донецьку задумалися над "амністією" українських полонених

Донецькі терористи, представники яких у Мінську просять амністувати причетних до вбивств українських громадян бойовиків вирішили, що вони також можуть когось "амністувати". В даному випадку йдеться про ув'язнених, котрі відбувають покарання на окупованій території.

Так званий "голова комітету народної ради з цивільного, кримінального, арбітражного і процесуального законодавства ДНР" Сергій Рубін відзначив, що "особливу увагу необхідно приділити визначенню категорій осіб, по відношення до яких можливо застосувати амністію. Безумовно, це особи, які представляють найменшу соціальну небезпеку для суспільства. Також слід розглянути питання застосування амністії до військовослужбовців та учасників бойових дій".

Читайте також:  Росія офіційно назвала полонених ГРУшників «найманцями ЛНР»

За його словами,  "прийняття Закону дозволить зменшити витрати держави на утримання засуджених, що, в свою чергу, позитивно позначиться на бюджеті Донецької Народної Республіки".

 - Застосування державою амністії це своєрідний крок назустріч до своїх громадян, крок який допоможе стати на шлях виправлення, допоможе стати повноцінним членом сучасного суспільства, - пафосно завершив терорист.

Очевидно, що так звана "амністія" з-боку терористів немає жодного юридичного обгрунтування і стосується обміну полоненими.

Читайте також:  Полонені російські військові не вважають себе терористами

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

СБУ пояснила заборону російських соцмереж "Синім китом" і порно

Глава Служби безпеки України Василь Грицак пояснив заборону російських соцмереж ВКонтакте і Однокласники....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть