В Донецьку задумалися над "амністією" українських полонених

Донецькі терористи, представники яких у Мінську просять амністувати причетних до вбивств українських громадян бойовиків вирішили, що вони також можуть когось "амністувати". В даному випадку йдеться про ув'язнених, котрі відбувають покарання на окупованій території.

Так званий "голова комітету народної ради з цивільного, кримінального, арбітражного і процесуального законодавства ДНР" Сергій Рубін відзначив, що "особливу увагу необхідно приділити визначенню категорій осіб, по відношення до яких можливо застосувати амністію. Безумовно, це особи, які представляють найменшу соціальну небезпеку для суспільства. Також слід розглянути питання застосування амністії до військовослужбовців та учасників бойових дій".

Читайте також:  Росія офіційно назвала полонених ГРУшників «найманцями ЛНР»

За його словами,  "прийняття Закону дозволить зменшити витрати держави на утримання засуджених, що, в свою чергу, позитивно позначиться на бюджеті Донецької Народної Республіки".

 - Застосування державою амністії це своєрідний крок назустріч до своїх громадян, крок який допоможе стати на шлях виправлення, допоможе стати повноцінним членом сучасного суспільства, - пафосно завершив терорист.

Очевидно, що так звана "амністія" з-боку терористів немає жодного юридичного обгрунтування і стосується обміну полоненими.

Читайте також:  Полонені російські військові не вважають себе терористами

Рекомендуємо прочитати

Полиция задержала мужчину, который "заминировал" станцию метро "Героев Днепра"

Киевская полиция задержала мужчину, который дважды за одну неделю (22 и 25 апреля) "минировал" стацию метро "Героев Днепра" в Киеве....

Це може бути цікавим

Доба в АТО: один загиблий, шестеро поранених, 47 обстрілів

За минулу добу в зоні АТО серед українських військових один загинув, шестеро бійців поранено....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Експерт пояснив, чому політичні призначення відкидають Україну на 10 років назад

«Політичні призначення себе не виправдали....