В Донецьку задумалися над "амністією" українських полонених

Донецькі терористи, представники яких у Мінську просять амністувати причетних до вбивств українських громадян бойовиків вирішили, що вони також можуть когось "амністувати". В даному випадку йдеться про ув'язнених, котрі відбувають покарання на окупованій території.

Так званий "голова комітету народної ради з цивільного, кримінального, арбітражного і процесуального законодавства ДНР" Сергій Рубін відзначив, що "особливу увагу необхідно приділити визначенню категорій осіб, по відношення до яких можливо застосувати амністію. Безумовно, це особи, які представляють найменшу соціальну небезпеку для суспільства. Також слід розглянути питання застосування амністії до військовослужбовців та учасників бойових дій".

Читайте також:  Росія офіційно назвала полонених ГРУшників «найманцями ЛНР»

За його словами,  "прийняття Закону дозволить зменшити витрати держави на утримання засуджених, що, в свою чергу, позитивно позначиться на бюджеті Донецької Народної Республіки".

 - Застосування державою амністії це своєрідний крок назустріч до своїх громадян, крок який допоможе стати на шлях виправлення, допоможе стати повноцінним членом сучасного суспільства, - пафосно завершив терорист.

Очевидно, що так звана "амністія" з-боку терористів немає жодного юридичного обгрунтування і стосується обміну полоненими.

Читайте також:  Полонені російські військові не вважають себе терористами

Рекомендуємо прочитати

Россия мобилизует группировку подконтрольных хакеров

***Это был ранний по парижским понятиям ужин, в 20:40 мягким весенним вечером в роскошном рыбном ресторане неподалеку от Триумфальной арки, пишет Financial Times....

Це може бути цікавим

У России не будет "медового месяца" с Трампом

Однако по-прежнему неясно, как будут развиваться отношения между Трампом и Конгрессом, судебной властью да и его собственной администрацией тоже....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Срок полномочий Верховной Рады надо сократить до 3 лет, - мнение

Почему я считаю, что срок полномочий верховной рады должен быть сокращен....