Фонд соцстраху витратить на рекламу майже 7 млн грн

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 3 червня о 12-00 проведе розкриття пропозицій по тендеру на проведення рекламної кампанії очікуваною вартістю 6,93 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

Планується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо безпечних і нешкідливих умов праці, яка полягає у виготовленні та розміщенні матеріалів у ЗМІ. Таку компанію Фонд замовляє щороку.

Цього разу очікувана вартість закупівлі є нижчою від замовлення 2014 року вартістю 8,32 млн грн., яке отримало ТОВ «Рекламне агентство «Смарт-Менеджер».

Однак цього разу суттєво меншим є і обсяг замовлення по найбільш витратним позиціям. У технічному завданні на тендер немає вимог щодо маркування “рекламою” матеріалів, які розміщуватимуться за гроші.

Так на 15% зменшено замовлення на новинні телесюжети, у п’ять разів зменшена кількість виходів телесюжетів у форматі «Гість  студії», у чотири рази менше буде телерубрик «Безпечні підприємства», вдвічі менше буде телевізійних «Консультацій експерта».

Окрім цього взагалі не замовляють «спеціальних заходів для ЗМІ», які торік входили до кошторису.

Також трохи змінився пул видань, у яких Фонд хоче розміщувати свої сюжети. Їх більше не буде на «Першому національному» (належить державі) та «24 каналі» (група мера Львова Андрія Садового). Натомість у пулі телеканалів «ICTV» (Віктор Пінчук), «Ера» (Андрій Деркач), «Інтер» (Дмитро Фірташ), «Тоніс» (Олександр Янукович) заявилась «Україна» Ріната Ахметова.

Пул радіостанцій виріс вдвічі – до «Ера FM» і «Наше Радіо» додались «Європа плюс» і «Авторадіо».

Як і торік розміщення в інтернеті передбачено на сайтах «Обозреватель», «Главред», «Экономические известия», TCH.ua, «Газета.ua». Новачком цього року став «Голос UA». А випали з пулу «Известия в Украине», «Фраза», From-UA.

Пул друкованих ЗМІ розширився на одне видання – «Факти» додались до профільних журналів «Безпека праці на виробництві» і «Охорона праці», та суспільно-політичних газет «Комсомольская правда в Украине», «Аргументы и факты» та «Сегодня».

Всі ці розміщення розігруються на тендері одним лотом. Відтак перемогу у ньому може отримати лише рекламне агентство, яке займається різними видами реклами і має справу з різними медіа-холдингами.

Таке агентство може виставити на тендері заявку, виходячи зі 100-відсоткових рекламних прайсів ЗМІ. Однак медійники можуть надавати знижки на розміщення реклами в залежності від того, чи буде вона маркуватись «рекламою», чи буде нетитрованою. Також знижку можуть надавати за обсяги розміщення, тощо.

Читайте також: Україна може вимагати арешту майна Росії – Мін’юст.

Рекомендуємо прочитати

Депутат: СБУ занимается не тем, чем надо

Сегодня в Киеве был убит один из руководителей военной разведки Максим Шаповал....

Це може бути цікавим

Як влаштуватись на роботу без досвіду, - поради експертів

На що звертають увагу роботодавці беручи на роботу молодих спеціалістів без досвіду? На чому краще зробити акцент у резюме, якщо тільки закінчив виш? Скільки людей ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Google перестанет читать чужие письма

Многие пользователи хранят информацию в облачных хранилищах....