Міліції та активістам вдалось забрати з авторинку вкрадений автомобіль, який заблокували продавці

Міліції та активістам вдалось забрати з авторинку вкрадений автомобіль, який заблокували продавці

Днями у Києві на авторинку волонтер знайшов свій викрадений автомобіль. На місце прибули співробітники міліції і експерти, які підтвердили, що саме це авто в угоні. В той же час продавці заблокували автомобіль  та не давали міліції його вивезти.

Як повідомив киянин Ярослав Бондаренко на своїй сторінці в Facebook, вирішити проблему допомогли активісти. 

За його словами, спочатку для евакуації автомобіля прибув евакуатор, але продавці з ринку почали перешкоджати співробітникам Голосіївського РУ МВС виконати свої обов’язки, автомобіль був оточений продавцями. Далі, співробітники МВС покинули авторинок без авто, залишивши заявника один на один з «продавцями».

Для того, щоб даний автомобіль не поїхав з майданчика авторинку в невідомому напрямку, на авторинок почали приїжджати активісти з усього міста: Автомайдан, нардеп Сергій Мельничук, бійці батальйону «Айдар», представники «Автодозора», «Надзвичайні новини», Правий Сектор, та інші.

Крім того, спецгрупа добровольчого батальйону «Київ-2″,  отримала наказ від начальника ГУМВС України в р. Київ Олександра Терещука виїхати на авторинок «Центральний», для забезпечення охорони громадського порядку та надання допомоги співробітникам МВС Голосіївського РУ у виконанні ними своїх службових обов’язків.

«Командир батальйону «Київ-2″ Богдан Войцеховський зі спецгрупою прибутку на авторинок «Центральний» и протягом 20 хвилин конфлікт був вичерпаний. Автомобіль завантажили на евакуатор і відправлений в Голосіївське РУ для подальших слідчих дій. Продавцю були роз’яснені його законні права щодо подальшого рішення по даному автомобілю у судовому порядку, відповідно до законодавства України», — пише Ярослав Бондаренко.загрузка...

Читайте також

Коментарі