В штабі АТО фіксують випадки загострення протиріч між бойовиками «ДНР» та «ЛНР»

В штабі АТО фіксують випадки загострення протиріч між бойовиками «ДНР» та «ЛНР»

В штабі АТО фіксують випадки загострення протиріч між учасниками незаконних збройних формувань так званих «ДНР» та «ЛНР».

Про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО на сторінці у Фейсбук.

Як зазначається у повідомленні, протягом поточного тижня почастішали випадки загострення протиріч між учасниками незаконних збройних формувань так званих «ДНР» та «ЛНР», а також з ватажками самопроголошених республік. «З’ясування стосунків» неодноразово переходило у збройні зіткнення з жертвами як серед бойовиків, так і місцевими жителями.

Прес-центр нагадує, що «поблизу Широкиного недавній конфлікт між двома різними бандитськими угрупуваннями, що входять до так званої «ДНР», особисто «врегульовував» лідер бандформування Захарченко спільно зі своїм «колегою» – російським тризірковим генералом».

Інформація про нібито обстріл позицій бойовиків також має ознаки того, що терористи знову конфліктують та ведуть перестрілки між собою, а свої втрати намагаються «списати» на дії сил АТО, щоб виправдатися перед своїми кураторами, провину за загиблого та поранених намагаються перекласти на українських військовослужбовців.

«На одному з найближчих брифінгів штабу АТО буде оприлюднено більш детальну інформацію про випадки збройних сутичок між загонами так званих «ДНР» та «ЛНР», інформаційних провокаціях проти сил АТО, а також чергові докази російської військової присутності на території нашої держави«, — наголошується у повідомленні.загрузка...

Читайте також

Коментарі