Саакашвілі розповів, що чекає на Одещину

Саакашвілі розповів, що чекає на Одещину

Новопризначений голова Одеської обладміністрації Михайло Саакашвілі обіцяє зробити з Одеси столицю Причорномор’я. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Одеса – місто з найбільш невикористаним потенціалом. І це не слабкість, це унікальна можливість… Це місто і область, де багато можливо і все буде можливо», — сказав Саакашвілі, звертаючись до активу Одеського регіону.

Крім того, він наголосив, що головний потенціал Одеси – це люди, зазначивши, що для нього честь працювати в Одесі і з одеситами.

Саакашвілі наголосив, що Одеса потребує серйозних перетворень. «Потрібні нові правила, зокрема потрібні нові люди, нові напрямки для того, щоб привезти до Одеси і набагато більше туристів, і, що ще важливіше, набагато більше інвесторів», — сказав він.

Новий голова Одеської обладміністрації зазначив, що головна мета — залишити в минулому штучні, нав’язані конфлікти. «Об’єднати суспільство, незалежно від того, якою мовою люди говорять і до якої етнічної групи вони себе зараховують, створити громадянську злагоду навколо ідеї розвитку, майбутнього, прозорих правил для всіх», — наголосив він.

Саакашвілі також зазначив, що з людьми, які мають не лише досвід роботи, «а й мають досвід порядності, патріотизму, ми всі будемо будувати нову Україну».

«В Одесі люди думають про відпочинок, але я сюди приїхав не відпочивати, у мене немає часу. Я працюватиму і всіх теж запрошую разом попрацювати, щоб люди відчували, що щось реально змінюється, тому що всім набридли розмови – всім потрібні зміни. Коли їх побачать, тоді повірять», — підсумував голова Одеської обладміністрації.

Читайте також: Пайфер: НАТО не допоможе, навіть якщо Росія піде війною.загрузка...

Читайте також

Коментарі