Росія створює війська швидкого реагування

Росія створює війська швидкого реагування

У Росії найближчим часом буде створено війська швидкого реагування на базі повітрянодесантних військ, заявив командувач ПДВ РФ, генерал-полковник Володимир Шаманов 30 травня.

«У Росії планується створення військ швидкого реагування, основу яких складуть повітрянодесантні війська, здатні діяти як самостійне угруповання, так і в складі угруповання Сухопутних військ», — цитує його Інтерфакс-АВН.

За його словами, створення військ швидкого реагування пов’язано з тим, що нині бойові дії не будуть зав’язані на фронти з залученням великої кількості військ.

«У зв’язку з цим ми плануємо склади наших дивізій (які наразі складаються з двох полків — ред.) збільшити до трьох полків у складі кожної повітрянодесантної та десантно-штурмової дивізій», — сказав Шаманов.

Російський генерал зазначив, що зараз перші роти батальйонів дивізій ПДВ стали розвідувальними.

«Це дозволяє нам на більш ранніх стадіях виявляти супротивника за допомогою розвідпідрозділів, а також безпілотників і наносити попереджувальні удари по противнику», — похвалився він.

Шаманов також підкреслив, що різноманітне використання ПДВ уже реалізується на практиці.

«Саме для цих цілей 45-й окремий розвідполк перетворено в окрему бригаду спеціального призначення», — пояснив генерал-полковник.загрузка...

Читайте також

Коментарі