Донеччани протестують проти дискримінації

Донеччани протестують проти дискримінації

«Ківа, коли будеш розписуватися в зарплатної відомості, пам’ятай — я не« мандрівник », я заробляю податки країні, яка може втомитися оплачувати твій діагноз!», — Донеччани в ФБ організували флеш-моб проти дискримінаційних висловлювань замначальника Головного управління МВС України в Донецькій області Іллі Ківи.

Нагадаємо, Ківа, звинуватив перевізника «Шериф-тур» у контрабанді наркотиків, закликав громадськість Києва блокувати автобуси з Донецька.

«Була б моя воля я розстрілював цих мандрівників в ДНР, любителів референдумів і парадів українських військовополонених … Тільки жорстка позиція суспільства змусить Донбас витверезиться !!!! Тут більше немає напівтонів! Є тільки СВІЙ та ВОРОГ !!! Тільки так ми переможемо цю чуму !!!!!», — написав Ківа у своєму ФБ.

Через кілька годин пост був видалений — Ківа пояснив, що це був наказ, і він, як офіцер, був змушений його виконати.

Тим не менш, слідом він виклав ще серію постів, в яких наполягав, що окупований Донбас необхідно закрити від «ватників» і «пособників терористів». Цей месседж він неодноразово повторив і в інтерв’ю на 112 каналі.

У відповідь українські патріоти Донбасу з числа переселенців організували флеш-моб з нагадуванням про те, що заступник головного міліціонера області порушує закон в частині статті 161 — дискримінації громадян України за територіальною ознакою.

«Ми — не жертви, а Донбас — НЕ зона. Чорно-біле «друг-ворог» незастосовне до мільйонів. Війна рано чи пізно закінчиться, а травма залишиться, і множити її сьогодні — приниженнями та прокльонами — злочин, негідну громадян вільної країни», — репост донеччани під хєштєгом # Я_ГРАЖДАНІН.

«Якщо ми, жителі Донбасу, будемо мовчати — ті, хто умовно вільний, і хто не вільний по-справжньому — то реальної свободи і реального світу ми не побачимо ніколи», — йдеться в повідомленні донецьких патріотів.загрузка...

Читайте також

Коментарі