Бойовики почали ставити на блокпости дітей

Бойовики почали ставити на блокпости дітей

Спостерігачі ОБСЄ бачили дитину віком 12-14 років з автоматом Калашникова на блокпості на околицях Макіївки, яку контролюють представники самопроголошеної «ДНР». Про це повідомляє ВВС.

Дитина була вдягнена в камуфляж та тримала автомат AK-47 — сказано в звіті ОБСЄ за четвер, 28 травня.

Більш детальної інформації про цей випадок та ситуацію в Макіївці не повідомляється.

Спостерігачі повідомляють про збільшення кількості обстрілів та порушення у відведенні важкого озброєння від лінії зіткнення.

Спостерігачі кажуть, що на околицях Донецька тоді була більша кількість порушень перемир’я, ніж у попередні дні. Упродовж дев’яти годин спостерігачі чули 150 вибухів, здебільшого з 82-мм та 120-мм мінометів та озброєння танку.

У Луганській області спостерігачі також чули вибухи в районі Трьохізбенки, яку контролюють українські військові, та населеного пункту Фрунзе, який контролюють представники «ЛНР».

Повідомляється, що спостерігачі повторно оглянули місця, де зберігається важке озброєння — два українських військових та одне представників «ЛНР» — та переконались, що відведене від лінії зіткнення озброєння залишається на місці.

Водночас спостерігачі бачили у двох контрольованих «ЛНР» місцях 17 танків — на півночі та північному заході від Луганська.загрузка...

Читайте також