Складено антирейтинг народних депутатів: хто менше всіх працює

Складено антирейтинг народних депутатів: хто менше всіх працює

Дев’ять народних депутатів за півроку роботи Верховної Ради не зареєстрували жодного законопроекту. Про це повідомили активісти громадського руху Чесно.

За даними активістів, ці ж народні обранці не внесли за весь час жодної постанови. Семеро з них взагалі не подали жодної поправки до законопроектів.

«Більшість цих депутатів — екс-регіонали та депутати, які не входять в правлячу коаліцію. Зокрема, Сергій Клюєв, якого можуть позбавити депутатської недоторканності, і «кнопкодав» Олесь Довгий, який претендував на керівну посаду в комітеті з питань економічної політики», — сказано в повідомленні.

З членів коаліції в «антирейтинг» потрапив лише член фракції Блоку Петра Порошенка Олексій Савченко. В

ін відомий також тим, що задекларував найбільшу суму на рахунках у банках і, відповідно, потрапив до рейтингу найбагатших депутатів цього скликання.

Активісти також визначили топ-10 депутатів, чиї картки були найменш активними за півріччя. Тут знову найбільшою групою є депутати з фракції Опозиційного блоку. Дмитро Ярош брав участь у бойових діях і значну частину депутатської каденції провів у госпіталі.

Інформація про причини відсутності інших депутатів з «антирейтингу» на сайті Верховної Ради відсутній.загрузка...

Читайте також

Коментарі