Експерт розповів про новітніє озброєння у луганських терористів

Експерт розповів про новітніє озброєння у луганських терористів

Керівник ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов розповів про новітнє озброєння терористів і спрогнозував загострення ситуації в районі Щастя (Луганська область).

За його словами зараз відбувається переміщення живої сили та важкої бронетехніки бойовиків в напрямку м.Щастя. Серед іншої техніки бойовиків, яка рухається в бік м.Щастя ідентифіковано дві одиниці УР-07 (неофіційна назва — «Змій Горинич») ,які 27 травня пройшли випробування на Олександрівському полігоні під Луганськом.

Читайте також: Експерт розповів про російський спецназ на території України

 — Вперше, аналогічну установку дистанційного розмінування УР-77 «Метеорит» бойовики застосували в січні 2015 року під час штурму Донецького аеропорту, про що повідомляла ГІ» Права Справа», — відзначив він.

За його інформацією бойовики стверджують, що установки УР-07 захопили взимку у ЗСУ під час боїв за Дебальцево.

 — Нова УР-07 Р створена на базі шасі БМП-3. На ньому розміщена пускова установка з подовженим зарядом розмінування УЗП-06 і УЗП-06Д, здатним пробивати коридор в мінному полі на дальність від 340 м до 1 км, і шириною в кілька десятків метрів. Новий заряд розмінування може боротися з усіма видами мін. В ЗСУ на озброєнні таких установок немає, — відзначив експерт.

Читайте також:  На боці терористів воюють угорські сепаратисти із Закарпаття

Він переконаний, що публічне випробування установки і переміщення їх в напрямку ймовірного наступу, а саме: в район м.Щастя, свідчить про подальшу ескалацію напруженності в регіоні.

 — Показово, що активізація бойовиків співпала по часу з прибуттям т.зв. 28-го «гуманітарного конвою«, — додав експерт.

Читайте також:  «ДНР-ЛНР» поповнюють бюджет за рахунок фальсифікованого алкоголязагрузка...

Читайте також

Коментарі