Донецькі терористи вимагають «автономії» з власною владою, армією і прокуратурою

Донецькі терористи вимагають «автономії» з власною владою, армією і прокуратурою

Донецькі терористи вкотре продемонстрували своє, окреме від інших учасників мирних переговорів розуміння «особливого статусу» окупованих територій. Згідно з їх позицією, йдеться про так звану «автономію» — з власною армією, прокуратурою і судами. Вони не підлягатимуть українській владі. Місія останньої — годувати і відбудовувати Донбас.

Читайте також: Терористи не можуть визначитися: «незалежність» чи «автономія»

Про це один з лідерів донецьких терористів Д. Пушилін розповів підконтрольним бойовикам медіа.

За його словами, в рамках реалізації Мінських угод приступили до роботи підгрупи з питань безпеки, політики і економіки, відновлення об’єктів, проблем біженців, переміщених осіб і гуманітарного сприяння.

Читайте також:  Донецькі терористи висунули Україні черговий «конституційний» ультиматум

 — Ми зараз працюємо над проектом створення широкої автономії на основі договірних відносин з Києвом, яка буде можлива тільки за умови виконання Україною Мінських угод. І не під управлінням української влади, — у нас буде своя армія, народна міліція, судова і виконавча системи, — підкреслив терорист.

Він переконаний, що «республіка вже відбулася, залишилося дочекатися визнання світової спільноти, — ми не хочемо жити в ізоляції. І якщо нам наданий шанс вирішити всі питання в політичному руслі, то ми повинні скористатися ним. Залишилося змусити офіційний Київ виконати свої зобов’язання».

Читайте також: Російські політики почали лякати анексією Донбасузагрузка...

Читайте також