Як роботодавці використовують кризу у власних інтересах - дослідження

Складні соціально-економічні умови, які обрушилися на нашу країну в минулому році, стали причиною зміни поведінки компаній різних галузей і впровадження заходів по оптимізації витрат. Дослідження ринку праці, проведені Міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна, виявили основні тенденції поведінки роботодавців в період кризи. Насамперед варто відзначити скорочення персоналу і зарплат, перегляд програм мотивації та впровадження гнучкої системи оплати праці згідно з реальним досягненням співробітників. Відносно новими тенденціями є укрупнення вакансій і зниження зарплат новим працівникам порівняно з попередніми.

Зокрема, у минулому році скоротили персонал 16% роботодавців, ще 33% компаній підуть тим же шляхом у 2015 році. Відбувається також скорочення зарплат – 14% роботодавців зменшили фінансові компенсації працівникам в минулому році і 17% в поточному році. В кожній п'ятій компанії переглядають систему мотивації і впроваджують гнучку систему оплати праці.

Під скорочення найчастіше потрапляють фахівці з продажу, робочий і керівний персонал, а також працівники бек-офісу. Найбільш схильні до скорочень банківська галузь, автотрейдери, нафтогазовий сектор, телекомунікації, а також компанії, що займаються оптовою торгівлею і логістичним бізнесом.

Усі ці заходи вплинули на настрої в суспільстві і призвели до змін у поведінці шукачів. Усвідомлюючи загрозу скорочень та враховуючи зростаючу конкуренцію на робоче місце, співробітники стали міцніше триматися за свої місця. Ті, хто позбувся роботи і знаходиться в активному пошуку, стали в два рази частіше відгукуватися на відкриті вакансії. При цьому не знайшовши роботу протягом півроку, половина пошукачів готова значно зменшити свої зарплатні амбіції.

На перший погляд, роботодавці знаходяться у більш вигідному становищі. Велика кількість претендентів дає можливість підібрати найбільш підходящого кандидата за відносно невелику зарплату. Однак рекрутери все частіше озвучують проблему дефіциту працівників з необхідними навичками. Безумовно, кандидатів стало більше. Однак скорочення насамперед торкнулися тих, хто погано виконував свої обов'язки і були в числі перших, з ким хотіли розлучитися. Ефективні співробітники потрапляють під скорочення вкрай рідко і не залишаються без роботи надовго.

Пошукачі, які зіткнулися з труднощами при пошуку роботи, в паніці відгукуються на вакансії, які їм не підходять. Це також ускладнює рекрутинг і додає ризиків взяти на роботу «не того» співробітника. Проблему посилює тенденція «витоку мізків». Відповідно до досліджень HeadHunter Україна, 29% працюючих українців всерйоз замислюються про трудової імміграції.

Є ще один фактор, який варто враховувати компаніям. Боячись не знайти нову роботу, нелояльні до співробітники компанії не поспішають звільнятися і намагаються «пересидіти» в ненависній компанії кризовий період.

З метою ефективного рекрутингу та залучення якісних співробітників компаніям варто враховувати всі ризики, що виникають у період кризи на ринку праці. Розуміння, що саме приваблює співробітників, дасть можливість зробити підбір персоналу менш трудомістким і витратним. Думка про те, що для працівників найбільш важливим мотивуючим фактором є заробітна плата, помилкова. Результати спільного дослідження Universum і HeadHunter Україна «Ukraine's Most Attractive Employers - Trends and Rankings 2015» показали, що кандидатів насамперед привертають стабільні і надійні роботодавці. Гроші виходять на друге місце. Далі йдуть професійний розвиток і умови праці.

Враховуючи всі ці фактори варто відзначити, що в період кризи компанії мають більш прицільно відстежувати тенденції на ринку праці та зміни у поведінці здобувачів і колег по ринку, застосовувати найкращі HR-практики з метою залучення й утримання кращих співробітників, а також вивчати і будувати власний імідж компанії-роботодавця і аналізувати очікування кандидатів.

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

Замедление темпа современной поп-музыки объяснили эскапизмом слушателей

Темп — одна из важных характеристик и классической, и эстрадной музыки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві біля метро "Політехнічний інститут" уночі знесли МАФи

У Києві в ніч на 22 серпня біля виходу зі станції метро "Політехнічний інститут" знесли низку МАФів....