За місце у купейному, спальному вагоні або в першому класі тепер потрібно буде платити повну вартість.

Укрзалізниця оголосила про введення нових правил перевезень пасажирів, які передбачають скорочення пільг для студентів. Про це повідомляє прес-служба компанії в четвер. 28 травня.

Нові правила будуть діяти з п’ятниці, 29 травня. Тепер студенти зможуть купувати квитки за половину вартості тільки в загальні та плацкартні вагони, а також у вагони другого і третього класів електричок і швидкісних поїздів. За місце у купейному та спальному вагоні або в першому класі (крім регіональних поїздів) потрібно буде платити повну вартість.

Разом з тим, для дитини більше не потрібно пред’являти оригінал свідоцтва про народження, можна надати нотаріально завірену копію свідоцтва або іншого документа, що посвідчує вік.

При груповому перевезенні можна один раз здійснити заміну в списку не пізніше ніж за добу до відправлення. Для цього керівник групи повинен написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.

Також тепер дозволено перевозити в плацкартних нічних поїздах собак і котів. Оформлення проїзду за єдиним проїзним документом скасований через відсутність попиту.

Військовослужбовцям тепер дозволяється пред’являти при посадці в поїзд військовий квиток, а звільненим з в’язниці — довідку про звільнення.загрузка...

Читайте також

Коментарі