На свята в Києві зміниться рух громадського транспорту

Під час святкувань Дня Києва «Київпастранс» запланував зміни у роботі тролейбусів, трамваїв та громадських автобусів, йдеться у повідомленні підприємства.

Так, 29 травня 2015 року на час проведення міжнародних змагань «Horizon Park Race For Peace» із велосипедного спорту (орієнтовно з 8:00 до 13:00) на шосе за маршрутом: просп. Голосіївський – вул. Голосіївська – просп. Науки – вул. Блакитного – вул. Генерала Родимцева – вул. Героїв Оборони (колом), роботу громадського транспорту змінено та організовано за маршрутами:

 • тролейбуси маршруту №12 курсуватимуть від вул. Смолича до ст. м. «Виставковий центр» та від вул. Жилянської до Московської площі;
 • тролейбуси маршруту №43 курсуватимуть від Кібцентру до ст. м. «Виставковий центр» та від Ленінградської площі до Московської площі;
 • автобуси маршруту №20 курсуватимуть від ж/м Корчувате до ст. м. «Видубичі».

30 травня 2015 року на час проведення міжнародних змагань «Horizon Park Race Maidan» із велосипедного спорту (орієнтовно з 8:00 до 16:00) за маршрутами:

 • Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Ковпака – вул. Антоновича – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності;
 • Європейська площа – вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Ковпака – вул. Антоновича – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Пішохідний міст – вул. Труханівська (Труханів острів), роботу громадського транспорту змінено.

Так, автобуси маршруту №5 курсуватимуть у напрямку залізничного вокзалу вулицями Боженка, Короленківською, Тарасівською, далі – за маршрутом. Автобуси маршрутів №24, №62 курсуватимуть від Музею історії Великої Вітчизняної війни та від Ботанічного саду до стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського, автобуси маршруту №69 курсуватимуть за маршрутом від вул. Литвиненко-Вольгемут до вул. Тарасівської. Тролейбуси маршруту №3 курсуватимуть від Залізничного масиву до залізничного вокзалу «Південний», а тролейбуси маршрутів № 5, 8, 9, 17 – від вул. Білицької, вул. Смілянської, аеропорту «Київ» та пл. Космонавтів до вул. Терещенківської. Тролейбуси маршруту №12 курсуватимуть від вул. Смолича до ст. м. «Либідська», тролейбуси маршруту №14 – від Ботанічного саду до ст. м. «Палац Спорту», тролейбуси маршруту № 40 – від Кадетського гаю до Залізничного масиву (вул. Волгоградська).

Читайте також: На свята Укрзалізниця пустила 9 додаткових поїздів

31 травня 2015 року на час проведення міжнародних змагань «Race Horizon Park Classic» із велосипедного спорту (орієнтовно з 8:00 до 13:00) на шосе за маршрутом: вул. Грінченка – вул. Кіровоградська – просп. Червонозоряний – вул. А. Головка – вул. Солом’янська – вул. Протасів Яр – вул. Миколи Грінченка, роботу громадського транспорту буде змінено та організовано за маршрутами:

 • тролейбуси маршруту №40 – від Кадетського гаю до Залізничного масиву (вул. Волгоградська);
 • автобуси маршруту №5 – від залізничного вокзалу до вул. Антоновича за діючою трасою, далі – вул. Тверська – вул. Велика Васильківська, далі – за діючим маршрутом.

1 червня 2015 року на час проведення 23-го спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами» (орієнтовно з 8:00 до 13:00)за маршрутом: Контрактова площа – вул. П. Сагайдачного – Боричів узвіз – Набережне шосе (до номеру №16) та у зворотному напрямку, роботу громадського транспорту буде змінено та організовано за маршрутами:

 • автобуси маршруту №62 – від Ботанічного саду до Європейської площі;
 • автобусів маршруту №115 – від залізничного вокзалу «Дарниця» до ст. м. «Либідська».
Читайте також: Укрзалізниця відмінила ряд пільг для пасажирів

1 червня 2015 року на час проведення ходи «Ми хочемо миру!», у рамках проведення Міжнародного дитячого форуму «Діти всього світу, єднаймося!» (орієнтовно з 09:00 до 14:00)за маршрутом: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софійська площа, роботу громадського транспорту змінено, та організовано:

 • тролейбусів маршрутів № 6 від Мінського масиву до ст. м. «Лук’янівська»;
 • тролейбусів маршрутів № 16, 18 відповідно від вул. Академіка Щусєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.

Рекомендуємо прочитати

На параді честь Дня Незалежності в Києві братимуть участь військові 10 країн світу

На військовому параді з нагоди Дня Незалежності в Києві 24 серпня візьмуть участь військовослужбовці 10 країн, гостями параду будуть 11 міністрів оборони зарубіжних ....

Це може бути цікавим

Расчеты показали крайне низкую вероятность нахождения внеземных цивилизаций

Парадокс Ферми назван в честь итальянского физика Энрико Ферми....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ольга Фреймут возвращается на "Новый канал"

Телеведущая Ольга Фреймут возвращается на "Новый канал", где гендиректором работает ее муж Владимир Локотко....