На свята в Києві зміниться рух громадського транспорту

Під час святкувань Дня Києва «Київпастранс» запланував зміни у роботі тролейбусів, трамваїв та громадських автобусів, йдеться у повідомленні підприємства.

Так, 29 травня 2015 року на час проведення міжнародних змагань «Horizon Park Race For Peace» із велосипедного спорту (орієнтовно з 8:00 до 13:00) на шосе за маршрутом: просп. Голосіївський – вул. Голосіївська – просп. Науки – вул. Блакитного – вул. Генерала Родимцева – вул. Героїв Оборони (колом), роботу громадського транспорту змінено та організовано за маршрутами:

 • тролейбуси маршруту №12 курсуватимуть від вул. Смолича до ст. м. «Виставковий центр» та від вул. Жилянської до Московської площі;
 • тролейбуси маршруту №43 курсуватимуть від Кібцентру до ст. м. «Виставковий центр» та від Ленінградської площі до Московської площі;
 • автобуси маршруту №20 курсуватимуть від ж/м Корчувате до ст. м. «Видубичі».

30 травня 2015 року на час проведення міжнародних змагань «Horizon Park Race Maidan» із велосипедного спорту (орієнтовно з 8:00 до 16:00) за маршрутами:

 • Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Ковпака – вул. Антоновича – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності;
 • Європейська площа – вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Ковпака – вул. Антоновича – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Пішохідний міст – вул. Труханівська (Труханів острів), роботу громадського транспорту змінено.

Так, автобуси маршруту №5 курсуватимуть у напрямку залізничного вокзалу вулицями Боженка, Короленківською, Тарасівською, далі – за маршрутом. Автобуси маршрутів №24, №62 курсуватимуть від Музею історії Великої Вітчизняної війни та від Ботанічного саду до стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського, автобуси маршруту №69 курсуватимуть за маршрутом від вул. Литвиненко-Вольгемут до вул. Тарасівської. Тролейбуси маршруту №3 курсуватимуть від Залізничного масиву до залізничного вокзалу «Південний», а тролейбуси маршрутів № 5, 8, 9, 17 – від вул. Білицької, вул. Смілянської, аеропорту «Київ» та пл. Космонавтів до вул. Терещенківської. Тролейбуси маршруту №12 курсуватимуть від вул. Смолича до ст. м. «Либідська», тролейбуси маршруту №14 – від Ботанічного саду до ст. м. «Палац Спорту», тролейбуси маршруту № 40 – від Кадетського гаю до Залізничного масиву (вул. Волгоградська).

Читайте також: На свята Укрзалізниця пустила 9 додаткових поїздів

31 травня 2015 року на час проведення міжнародних змагань «Race Horizon Park Classic» із велосипедного спорту (орієнтовно з 8:00 до 13:00) на шосе за маршрутом: вул. Грінченка – вул. Кіровоградська – просп. Червонозоряний – вул. А. Головка – вул. Солом’янська – вул. Протасів Яр – вул. Миколи Грінченка, роботу громадського транспорту буде змінено та організовано за маршрутами:

 • тролейбуси маршруту №40 – від Кадетського гаю до Залізничного масиву (вул. Волгоградська);
 • автобуси маршруту №5 – від залізничного вокзалу до вул. Антоновича за діючою трасою, далі – вул. Тверська – вул. Велика Васильківська, далі – за діючим маршрутом.

1 червня 2015 року на час проведення 23-го спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами» (орієнтовно з 8:00 до 13:00)за маршрутом: Контрактова площа – вул. П. Сагайдачного – Боричів узвіз – Набережне шосе (до номеру №16) та у зворотному напрямку, роботу громадського транспорту буде змінено та організовано за маршрутами:

 • автобуси маршруту №62 – від Ботанічного саду до Європейської площі;
 • автобусів маршруту №115 – від залізничного вокзалу «Дарниця» до ст. м. «Либідська».
Читайте також: Укрзалізниця відмінила ряд пільг для пасажирів

1 червня 2015 року на час проведення ходи «Ми хочемо миру!», у рамках проведення Міжнародного дитячого форуму «Діти всього світу, єднаймося!» (орієнтовно з 09:00 до 14:00)за маршрутом: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софійська площа, роботу громадського транспорту змінено, та організовано:

 • тролейбусів маршрутів № 6 від Мінського масиву до ст. м. «Лук’янівська»;
 • тролейбусів маршрутів № 16, 18 відповідно від вул. Академіка Щусєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.

Рекомендуємо прочитати

Неизвестные подожгли сквер на столичном Подоле

Сегодня ночью, 20 июля, двое неизвестных с собакой подожгли сквер "Самосад" на Подоле, который был создан местными активистами еще в 2015 году....

Це може бути цікавим

Россия оказалась первой в болоте

В Финляндии состоялся чемпионат мира по болотному футболу....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Троещине 15-летнюю девочку шесть дней держали в сексуальном рабстве

В Киеве патрульные спасли девочку из квартиры, где над ней издевались трое взрослых....