Кернес: «За замахом на мене стирчать вуха Авакова»

Кернес: «За замахом на мене стирчать вуха Авакова»

Харківський міський голова Геннадій Кернес стверджує, що його переслідує міліція, бо глава МВС Арсен Аваков хоче помсти. Про це Кернес заявив у ході судового засідання у його справі в Київському райсуді Полтави, повідомляє Укрінформ.

«Аваков — непрофесійний керівник, ним рухає помста. У Харкові міліція також мене переслідує. У замаху на мене стирчать вуха Авакова. Він звик ображати у Фейсбуці людей і тим самим порушувати закон», — зазначив Кернес.

За словами чиновника, справу проти нього сфальсифікували сам Аваков, який «використовує пресу для тиску», і народний депутат Антон Геращенко.

Щодо суду, то захисники Харківського міського голови утретє подали клопотання про відведення прокурора Олександра Ганілова, який, за їх словами, «рік фальсифікував справу Кернеса». Суддя відмовив у клопотанні.

28 травня в Полтаві розпочався суд над мером Харкова Геннадієм Кернесом і двома його охоронцями, яких звинувачують у нападі на двох активістів євромайдану, їх викраденні, тортурах і погрозі вбивством.

Двоє потерпілих прибули на суд із запізненням: невідомі пробили колеса їх автомобіля.

Кернес на суді — з охороною. У залі і у дворі велика кількість міліції, включаючи «Грифон» із собаками. Пікетники під прапорами України і «Батьківщини» вимагають: «Кернеса — на нари».загрузка...

Читайте також

Коментарі