У Запоріжжі блискавка вдарила в переповнений тролейбус

У Запоріжжі блискавка вдарила в переповнений тролейбус

У Запоріжжі блискавка влучила в тролейбус з людьми, який рухався по центру міста. В результаті події транспорт вийшов з ладу, а одну з пасажирок відправили до лікарні, передає Сегодня.

За словами голови незалежної профспілки лікарів швидкої допомоги Анатолія Сидоренка, 26 травня приблизно о 15:40 на вул. Гагаріна в тролейбус вдарила блискавка. Саме в цей момент в транспорті за поручень трималася 32-річна запоріжанка. Жінка отримала удар струмом.

«Тоді йшов дощ, була гроза. Нас викликали, сказали, удар струмом. Приїхали на місце, і виявилося, що жінку вдарило прямо в тролейбусі«, – розповідає лікар.

Постраждалій надали медичну допомогу, зараз вона перебуває під наглядом лікарів.

«Вона отримала невеликий розряд, ми надали їй медичну допомогу і відправили в 7-у міськлікарню. За такими пацієнтами потрібно спостерігати, так як може бути порушення ритму. Фибрилляция шлуночка», – говорить медик.

Читайте також: Рятувальники нагадали про правила безпеки під час грози

В експлуатаційній службі «Запоріжелектротрансу» цю інформацію підтвердили. В результаті удару блискавкою в тролейбусі перегоріла проводка.

«Вдарила блискавка, згоріла проводка. Вийшов пробою на корпусі, так званий. Всі пасажири з транспорту вийшли. Зараз тролейбус на ремонті. Взагалі таке трапляється рідко. На моїй пам’яті за п’ять років вперше», – говорить начальник служби експлуатації.

Читайте також: Через грозу у столиці сталось шість аварійзагрузка...

Читайте також

Коментарі