Абромавичус розповів про скелети у шафі Боровика

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус уточнив, що звільнений з міністерства Саша Боровик не пройшов спецперевірку в тому числі через те, що його документи були загублені при пересиланні поштою. Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".

На думку Абромавичуса, Боровик переслідував кар'єрні і піарні цілі:

"Як ви бачите, виходячи з останніх подій, швидше за все, у Саші було якесь незадоволене бажання йти в політику, чого, в принципі, у мене та інших членів команди зовсім немає.

Ось це бажання вийти на медіа, спілкуватися з різними політичними партіями, робити якісь прес-релізи. Тому якщо це була одна з його цілей - побажаємо йому успіху. Він, звичайно, людина з цікавим минулим, але в міністерстві все-таки потрібно пахати", - зазначив Абромавичус.

За його словами Боровик за час перебування в міністерстві не зробив нічого:

"На жаль, нічого. Це теж було однією з причин, чому його довелося звільнити".

На запитання, чи знав міністр про те, що Боровик навчався в школі КДБ 4 роки, а потім підробивши документи, втік до Праги до його призначення в міністерство, Абромавичус відповів:

"Я знав деякі уривки з цього. Тому що я зазвичай питаю людей про те, чи є у них якісь скелети в шафі.

Він точно не сказав, що там навчався. Просто згадав, що був якийсь літній табір, і коли він зрозумів, чим там пахне, що вербувати хочуть, то відразу втік. Цю ж історію він розповів Міністерству юстиції.

Звичайно, ми очікували, що при спецперевірці все з'ясується. Якщо є у людини якісь старі неправильні зв'язки, то вони повинні були проявитися. Спецслужби повинні працювати в цьому напрямку, але Саша так і не почав проходити спецперевірку.

І про тата (який працював у КДБ Львівської області - УП) Саша не згадував - про нього я дізнався тільки в день догляду Саші, і це тільки додало впевненості моєму рішенню ", - сказав Абромавичус.

Зволікання з призначенням Боровика Абромавичус пояснив таким чином:

"... По-перше, він сам досить повільно збирав документи. Він сказав, що його дівчина відправила на пошту, звичайну пошту, всі документи в Мюнхені і вони загубилися. Я кажу: "Чому не DHL?" Він відповів: "Сказала, що так дешевше, а йде такий же час". Я здивувався, але подумав, що всякі ситуації бувають".

Про роль у призначенні Боровика відомого блогера Слави Рабиновича Абромавичус повідав наступне:

"Якщо вони разом були в Києві, то шкода, але Саша мені збрехав. Тому що в день до того, як ми збиралися вносити подання на Сашу, Слава Рабинович написав у своєму блозі, що "Нарешті Україна мене почула, мого близького друга Сашу Боровика збираються призначити першим заступником".

"Я викликав Сашу і кажу: " Саша, ти ще не призначений, ми тебе ще не подали, документи не зібрали. What the hell, як кажуть". На що він відповів: "Так я його не знаю, ми пару разів переписувалися в інтернеті, він мені просто запит колись зробив про недотримання Будапештського меморандуму".

Він наполягав, що вони ніколи не зустрічалися і один одного не знають", - зазначив міністр.

Рекомендуємо прочитати

Малороссия — мечта сепаратистов из Донбасса

Лидер сепаратистов с востока Украины использовал выражения, которые напоминают о царской России....

Це може бути цікавим

Подозреваемого в нападении на Автомайдан экс-беркутовца арестовали

Экс-беркутовца, который подозревается в нападении на представителей Автомайдана, арестован без права на возможность внести залог....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Вночі на околиці Львова згорів циганський табір

У ніч з 21 на 22 липня на вул....