Соратники Нємцова назвали головного підозрюваного у вбивстві опозиціонера

Соратники Нємцова назвали головного підозрюваного у вбивстві опозиціонера

Вони не вірять російському слідству і готують звернення до міжнародного арбітражу.

Соратники вбитого режимом Путіна опозиціонера Бориса Нємцова вважають головним підозрюваним главу Чечні Рамзана Кадирова, якого покриває Кремль. Про це на прес-конференції в Києві повідомив член політради російської опозиційної партії «РПР-Парнас» Ілля Яшин, передає «Новий Регіон». Опозиціонер впевнений, що сьогодні саме Рамзан Кадиров є головним підозрюваним в організації вбивства Нємцова з перспективою бути оголошеним причетним до вбивства. Тому саме Кадирова необхідно допитати, залучити до слідства. Однак президент РФ Володимир Путін вручає йому державні нагороди, приймаючи у високих кабінетах.

«Тому для нас залишається відкритим питання про те, чи міг Кадиров здійснити вбивство нашого товариша без того, щоб не отримати погодження з Володимиром Путіним? Якщо допит Кадирова не буде зроблений, то для нас буде очевидно, що все слідство зведено виключно до виконавців, а не замовників і організаторів вбивства», — сказав він.

Говорячи про перспективи розкриття вбивства Нємцова, Яшин не бачить приводів для оптимізму. Саме тому соратники Нємцова готують звернення в міжнародний арбітраж. «Тому ми маємо намір забезпечити організацію міжнародного розслідування під егідою ООН, щоб всі учасники та організатори вбивства нашого товариша були знайдені і покарані. Але ми розуміємо, що поки Путін залишається в Кремлі, замовники цього вбивства на залишаються на волі, а практика таких політичних убивств у Росії продовжиться», — констатував політик.

Представляючи в Києві доповідь «Путін. Війна», він зазначив, що документ зібрав «вичерпні свідчення присутності російських військовослужбовців в Україні, починаючи з ганебної кримської операції».

«Путін увійде в історію Росії як глава російської держави, який розв’язав війну проти України. Це історичний вирок Путіну! — переконаний Яшин. — Усе почалося з анексії Криму. Немає сумніву, що Крим був приєднаний до Росії кримінальним шляхом».загрузка...

Читайте також

Коментарі