Розвідка українських партизанів пробралася у Крим

Розвідка українських партизанів на Донбасі з групи «Тіні» пробралася в окупований Крим. Відповідний звіт у Facebook опублікував лідер групи Олександр Гладкий (авторський стиль збережено).

«.... 04.15р відбув на окуповану територію Криму, кордон перетнув через КПП Армянськ в ... ранку .... штатний розклад поста ..., перевірка / огляд / проводились задовільно. На кпп росіяни перевіряли краще, зі спец апаратурою ....», - йдеться у звіті партизана

За його словами, наступу з Криму не планується, однак практично щодня проводяться навчання з перекидання бойових підрозділів на пости Чонгар і Армянськ. Російські війська знаходяться у 40-50-хвилинній готовності до бою.

«На зворотному шляху ... 05.15р в ... 00 г прибув на пост нп Армянськ і пройшов його ... вночі .... на посту було 2 солдати при в'їзді та виїзді а офіцерів не бачив, працювали два прапорщика на паспортному контролі дівчина на митному контролі та цивільний проводив поверхневий огляд. Всі були п'яні не стояли на ногах плутали документи, запускали салюти і пили у відкриту, щось святкували провести можна все що завгодно, а той що оглядав машини йому допомагали стояти на ногах ..... для роззброєння та захоплення блок поста вистачить двох бійців», - стверджує партизан.

«....по спостереженню: .... мерседес s600 р.н II .... II на посту кпп власником пред'являється посвідчення центрального апарату СБУ України, машина проходить без догляду і без черги як російські блок пости так і наші. Проїжджає часто зі слів ..... Встановлено контакти особи зі спецурою РФ», - додав партизан.

Рекомендуємо прочитати

​В Украине подорожала сельхозпродукция

Средние цены на аграрную продукцию в Украине в январе-апреле 2017 года выросли на 11%....

Це може бути цікавим

Українські військові снайпери виявились найкращими в світі

У Будапешті пройшов Кубок світу військових та поліцейських снайперів....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві вже почали заробляти на блокуванні російських сайтів

У зв'язку з недавнім указом президента України Петра Порошенка, про блокування таких російських інтернет-ресурсів, як "Яндекс", "Вконтакте", "Однокласники і "Мail....