Розвідка українських партизанів пробралася у Крим

Розвідка українських партизанів пробралася у Крим

Розвідка українських партизанів на Донбасі з групи «Тіні» пробралася в окупований Крим. Відповідний звіт у Facebook опублікував лідер групи Олександр Гладкий (авторський стиль збережено).

«…. 04.15р відбув на окуповану територію Криму, кордон перетнув через КПП Армянськ в … ранку …. штатний розклад поста …, перевірка / огляд / проводились задовільно. На кпп росіяни перевіряли краще, зі спец апаратурою ….», — йдеться у звіті партизана

За його словами, наступу з Криму не планується, однак практично щодня проводяться навчання з перекидання бойових підрозділів на пости Чонгар і Армянськ. Російські війська знаходяться у 40-50-хвилинній готовності до бою.

«На зворотному шляху … 05.15р в … 00 г прибув на пост нп Армянськ і пройшов його … вночі …. на посту було 2 солдати при в’їзді та виїзді а офіцерів не бачив, працювали два прапорщика на паспортному контролі дівчина на митному контролі та цивільний проводив поверхневий огляд. Всі були п’яні не стояли на ногах плутали документи, запускали салюти і пили у відкриту, щось святкували провести можна все що завгодно, а той що оглядав машини йому допомагали стояти на ногах ….. для роззброєння та захоплення блок поста вистачить двох бійців», — стверджує партизан.

«….по спостереженню: …. мерседес s600 р.н II …. II на посту кпп власником пред’являється посвідчення центрального апарату СБУ України, машина проходить без догляду і без черги як російські блок пости так і наші. Проїжджає часто зі слів ….. Встановлено контакти особи зі спецурою РФ», — додав партизан.загрузка...

Читайте також