ГПУ порушила справу проти суддів, які зняли арешт з майна Януковича-молодшого

Проти суддів Апеляційного суду Києва, котрі зняли арешт із цінних паперів Олександра Януковича, розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«У засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про зняття арешту із належних сину екс-Президента України Януковичу О.В. акцій ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», арештованих за клопотанням Генеральної прокуратури України у квітні 2014 року», - йдеться в повідомленні.

В ГПУ повідомили що 14 квітня ухвалою Апеляційного суду Києва «було частково задоволено апеляційну скаргу уповноваженої особи фонду гарантування вкладів та з метою відновлення фінансового стану банку шляхом його продажу, знято арешт із належних підозрюваному Януковичу О.В. 100% акцій зазначеного банку.

«Проте, оскільки мета арешту (конфіскація майна обвинуваченого за вироком суду та звернення його в дохід держави) не була досягнута, завдяки принциповій позиції ГПУ та за її дорученням, Державною службою фінансового моніторингу України були зупинені усі операції з вказаними акціями», – сказано у повідомленні.

За клопотання прокуратури на ці акції було того ж дня накладено новий арешт.

«В той же час, оцінка діям суддів Апеляційного суду міста Києва буде надана в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому Генеральною прокуратурою України за фактом постановлення завідомо неправосудної ухвали, за ст. 375 КК України», - повідомляє ГПУ.

В квітні 2014 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно Януковича та цінні папери, загальна сума яких складає 1 млрд 067 млн грн.

Рекомендуємо прочитати

Скандальное переименование улиц в Одессе отменено

Городские власти Одессы пошли на попятную и более не хотят противиться декоммунизации....

Це може бути цікавим

Жена Порошенко будет вести программу на канале Ахметова

Марина Порошенко будет вести утреннюю программу на телевидении по канату "Украина"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Россияне заявили о тайном разговоре Путина и Порошенко

Представители украинского президента обвиняют российских пропагандистов во лжи....