ГПУ порушила справу проти суддів, які зняли арешт з майна Януковича-молодшого

ГПУ порушила справу проти суддів, які зняли арешт з майна Януковича-молодшого

Проти суддів Апеляційного суду Києва, котрі зняли арешт із цінних паперів Олександра Януковича, розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«У засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про зняття арешту із належних сину екс-Президента України Януковичу О.В. акцій ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», арештованих за клопотанням Генеральної прокуратури України у квітні 2014 року», — йдеться в повідомленні.

В ГПУ повідомили що 14 квітня ухвалою Апеляційного суду Києва «було частково задоволено апеляційну скаргу уповноваженої особи фонду гарантування вкладів та з метою відновлення фінансового стану банку шляхом його продажу, знято арешт із належних підозрюваному Януковичу О.В. 100% акцій зазначеного банку.

«Проте, оскільки мета арешту (конфіскація майна обвинуваченого за вироком суду та звернення його в дохід держави) не була досягнута, завдяки принциповій позиції ГПУ та за її дорученням, Державною службою фінансового моніторингу України були зупинені усі операції з вказаними акціями», – сказано у повідомленні.

За клопотання прокуратури на ці акції було того ж дня накладено новий арешт.

«В той же час, оцінка діям суддів Апеляційного суду міста Києва буде надана в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому Генеральною прокуратурою України за фактом постановлення завідомо неправосудної ухвали, за ст. 375 КК України», — повідомляє ГПУ.

В квітні 2014 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно Януковича та цінні папери, загальна сума яких складає 1 млрд 067 млн грн.загрузка...

Читайте також