ГПУ порушила справу проти суддів, які зняли арешт з майна Януковича-молодшого

Проти суддів Апеляційного суду Києва, котрі зняли арешт із цінних паперів Олександра Януковича, розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«У засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про зняття арешту із належних сину екс-Президента України Януковичу О.В. акцій ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», арештованих за клопотанням Генеральної прокуратури України у квітні 2014 року», - йдеться в повідомленні.

В ГПУ повідомили що 14 квітня ухвалою Апеляційного суду Києва «було частково задоволено апеляційну скаргу уповноваженої особи фонду гарантування вкладів та з метою відновлення фінансового стану банку шляхом його продажу, знято арешт із належних підозрюваному Януковичу О.В. 100% акцій зазначеного банку.

«Проте, оскільки мета арешту (конфіскація майна обвинуваченого за вироком суду та звернення його в дохід держави) не була досягнута, завдяки принциповій позиції ГПУ та за її дорученням, Державною службою фінансового моніторингу України були зупинені усі операції з вказаними акціями», – сказано у повідомленні.

За клопотання прокуратури на ці акції було того ж дня накладено новий арешт.

«В той же час, оцінка діям суддів Апеляційного суду міста Києва буде надана в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому Генеральною прокуратурою України за фактом постановлення завідомо неправосудної ухвали, за ст. 375 КК України», - повідомляє ГПУ.

В квітні 2014 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно Януковича та цінні папери, загальна сума яких складає 1 млрд 067 млн грн.

Рекомендуємо прочитати

У Києві з барабанами та маскарадом підтримають білоруських протестувальників

25 березня о 12:00 київський самба-бенд Ритми Спротиву підтримає білоруських протестувальників та протестувальниць біля стін білоруського посольства....

Це може бути цікавим

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві автомобіль з літерою "У" ваштував ДТП

ДТП з постраждалими сталася в Києві на вулиці Кіровоградській....