В Росії переконані, що Україна буде знищувати верхівку терористів

В Росії переконані, що Україна буде знищувати верхівку терористів

Один із провідних кремлівських політологів С. Марков переконаний, що луганського терориста О. Мозгового знищили українські спецслужби. 

Про це він розповів підконтрольним терористам медіа.

 — Я вважаю, що убитий СБУ … Це свідчить, що Київ сильно зміцнив за допомогою іноземців свої диверсійні структури і готовий ліквідувати військову, а потім і політичну верхівку повсталої «Новоросії». Оскільки «армія Новоросії» у відповідь не веде терористичну війну, то Київ почувається впевнено в терористичній війні, яку він веде в односторонньому порядку, — розповів так званий «політолог».

Читайте також: Прес-секретар Мозгового, що з ним загинула, була дружиною бійця «Айдару»

На думку керівника Центру соціологічних досліджень «Особливий статус» Олександра Проценко, «українські силовики могли вбити комбрига Мозгового, щоб дестабілізувати політичну обстановку в ЛНР».

 — Якщо виходити з версії, що вбивство Мозгового — справа рук українських ДРГ, то можливою метою вбивства одного з впливових і знакових польових командирів ополчення була дестабілізація політичної ситуації всередині республіки, — пояснив він.

На його думку, «будь-яка дестабілізація а окупованому терористами  Донбасі автоматично тягне за собою ускладнення процесу імплементації мінських домовленостей, що грає на руку Києву».

Читайте також:  Українські партизани взяли на себе вбивство Мозгового

1432455000_screenshot_22загрузка...

Читайте також

Коментарі