Антимонопольному комітету доручили розслідувати махінації «Газпрому»

Антимонопольному комітету доручили розслідувати махінації «Газпрому»

Прем’єр-міністр доручив Антимонопольному комітету розпочати розслідування зловживань «Газпрому» на території України та притягнути компанію до відповідальності. Про це заявив Арсеній Яценюк  під час представлення голови Антимонопольного комітету України, повідомляє Укрінформ.

«Кабінет міністрів України звернувся до Антимонопольного комітету з клопотанням про початок антимонопольного розслідування проти російського газового монополіста компанії «Газпром». Я побачив офіційне повідомлення про початок цього розслідування. Нагадаю, що таке ж розслідування проводиться Європейською комісією проти російської компанії «Газпром», — сказав він.

У цьому зв’язку глава уряду звернувся до голови Антимонопольного комітету з проханням разом з європейськими партнерами докласти максимум зусиль для притягнення до відповідальності російського газового монополіста «за зловживання своїм монопольним становищем на українському ринку».

«Загальна сума штрафу може стати до 10% від загального обсягу виручки, яка була отримана «Газпромом» на українській території», — нагадав Прем’єр-міністр.загрузка...

Читайте також