У Москві молодятам почали пропонувати поїздки до РАЦСу на БТР

У Москві молодятам почали пропонувати поїздки до РАЦСу на БТР

Московським молодятам почали пропонувати поїздку до РАЦСу на БТР. Про це повідомляє ТСН.

За словами співробітника шлюбного агентства, що організував надання такого транспорту для весільного кортежу, вартість оренди бронетранспортера для молодят починається від 100 тисяч рублів — за нинішнім курсом ця сума складає близько 42 тис. грн.

«Все залежить від того, який маршрут у вас до РАЦСу. Якщо ви будете пересуватися по центральних вулицях Москви, то оренда бронетехніки буде дорожчою, оскільки при прокладанні маршруту доведеться вирішувати питання з працівниками ДІБДР», — повідомив менеджер фірми.

У той же час, за його словами, «якщо РАЦС знаходиться на периферії, то клопоту буде менше, отже, і оренда бронетехніки буде дешевшою». За додаткову плату агенти готові відправити БТР і в російські регіони.

Представник агентства запевнив, що у фірми є всі дозвільні документи на використання бронетранспортера у складі весільних кортежів.

Також, за даними ТАСС, в інтернеті зараз з’явилося багато оголошень, що пропонують власникам весільних агентств купити старі БТР вартістю від 1,5 мільйона рублів (близько 625 тис. грн).загрузка...

Читайте також