Справу спецпризначенців РФ можуть передати в міжнародні суди

Справу спецпризначенців РФ можуть передати в міжнародні суди

Кримінальна справа росіян Євгена Єврофєєва та Олександра Олександрова, затриманих за звинуваченням у тероризмі, в майбутньому може розглядатися міжнародними судами.

Про це в ефірі телеканалу «Еспрессо ТБ» заявив начальник Головного слідчого управління Служби безпеки Василь Вовк, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Якщо брати в майбутньому, я думаю, що це може бути однією зі складових для розгляду міжнародними судами, якщо вони будуть, якщо це трапитися, якщо ми своїми силами не впораємося», — повідомив Вовк.

Він також підкреслив, що заарештованих допитували за участю адвокатів у законному порядку.

«Це ніякі не підставні адвокати, це адвокати, які не знали навіть куди вони їдуть, для того щоб надавати допомогу. Вони були присутні на їх допитах», — підкреслив начальник управління СБУ.

Він також повідомив, що під час лікування росіяни утримуватимуться в спеціально обладнаних палатах.

«Враховуючи, що нам необхідно закінчити свою гуманітарну місію — долікувати їх, місце утримання в спеціально обладнаних палатах призначатиме слідчий. Я думаю, що воно не вимагає розголошення, щоб уже зараз не було цієї інформаційної атаки на них, що б могли спокійно слідчі з ними попрацювати і зафіксувати ті докази, які вже є наяву, які вже поширені«, — повідомив Вовк.загрузка...

Читайте також

Коментарі