Російська залізниця сотнями перекидає на Донбас танки – Тимчук

Російська залізниця сотнями перекидає на Донбас танки – Тимчук

Народний депутат, керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук готує звернення до Генпрокуратури і СБУ з проханням порушити кримінальну справу проти керівництва ВАТ «Російських залізниць» («РЖД») за доставку зброї та боєприпасів на Донбас. Про це він повідомив у неділю у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«За даними групи «ІС», тільки на початку травня після укладення других Мінських домовленостей в лютому 2015 р., «РЖД» перекинула на Донбас у розпорядження терористів близько 80 РСЗО (в т.ч. і «Торнадо»), більш як 200 танків, до 100 БТР і БМП, до 1 000 (!) вантажних автомобілів з боєприпасами та іншими засобами матеріально-технічного забезпечення. Вся ця гидота розповзлася по Донбасу для вбивств і війни. Окрім цього, за даними групи ІС, тільки за період з 20 по 25 квітня на територію «ДНР-ЛНР» з Росії, завдяки «РЖД», було завезено близько 80 вагонів з боєприпасами», — зазначив Тимчук.

Він назвав такі дії «РЖД» прямою «підтримкою і співпрацею з терористами», а також «забезпеченням ескалації кровопролитного конфлікту», що за будь-якими міжнародними мірками є злочином.

Читайте також: Українські партизани взяли на себе вбивство Мозгового.загрузка...

Читайте також

Коментарі