Радіо Свобода видалило з сайту матеріал про Путіна

Радіо Свобода видалило з сайту матеріал про Путіна

Редакція «Радіо Свобода» видалила зі свого російського сайту інтерв’ю петербурзького бізнесмена Максима Фрейдзона, у якому той виступив із критикою на адресу російського президента Володимира Путіна. Про це повідомляє ВВС.

«Публікація видалена на прохання співрозмовника «Радіо Свобода», який побоювався за свою безпеку. Просимо вибачення», — йдеться на сторінці, де раніше знаходився матеріал.

Текст розмови з бізнесменом був розміщений на ресурсі 23 травня. Однією з тем матеріалу було обговорення методів ведення бізнесу в Петербурзі у 1990-х роках.

За день до публікації прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив про надходження до Кремля двох журналістських запитів, написаних, за його словами, «у прокурорському стилі»: від лондонської газети і американського ЗМІ.

Пан Пєсков заявив, що у Кремлі здивовані «скоординованістю» журналістських звернень, що стосувалися відносин Володимира Путіна з його наближеними, і додав, що у випадку публікації адміністрація не судитиметься з виданнями, оскільки, за його словами, «до цього наклепу не можна ставитися серйозно».загрузка...

Читайте також

Коментарі