На Луганщині затримали білорусів, які хотіли воювати за «ЛНР»

На Луганщині затримали білорусів, які хотіли воювати за «ЛНР»

На блокпосту при виїзді з Лисичанська затримано двох громадян Білорусі, які намагалися пробратися на окуповану територію й воювати на боці терористів «ЛНР». Про це повідомив глава Луганської ОДА Геннадій Москаль, пише Українська правда.

«Затримано 37-річного та 34-річного мешканців Брестської області, котрі намагалися пробратися на окуповану територію й воювати на боці терористів. Один із них колишній десантник, другий хоч і не служив у армії, але числиться в резерві на військовому обліку в своїй країні», — повідомив Москаль.

За його словами, білоруси нелегально перейшли державний кордон України у Волинській області, а потім через Шацьк, Ковель, Київ та Харків добралися до Луганщини.

«Спочатку пояснювали, що хочуть потрапити в окупований Перевальск начебто до родичів, але потім зізналися, що насправді їхали воювати на боці «ЛНР». Написали все детально від руки й розповіли на відеозапис.

«Білоруси хотіли воювати не з ідеологічних міркувань за якийсь там «русскій мір», а щоб заробити гроші. Йшли конкретно до одного з ватажків бандитів – Мозгового, розстріляного вчора біля Алчевська.  Не забули взяти з собою військові квитки, які вилучені при огляді», — додав Москаль.

Як заявив Москаль, затримані «розраховували отримувати щомісяця по кілька тисяч доларів, хоча таких грошей там і близько не платять».

«Із затриманими працюють наші спецслужби. Найближчим часом «заробітчан» скоріше за все видворять на батьківщину», — підсумував глава ОДА.загрузка...

Читайте також

Коментарі