Держава обіцяє компенсувати 30% вартості лічильників тепла

Держава обіцяє компенсувати 30% вартості лічильників тепла

Держава компенсуватиме 30% вартості теплових лічильників мешканцям багатоквартирних будинків. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, пише Українська правда.

«Громадяни вже можуть звертатися до «Ощадбанку», аби поставити його за рахунок цієї програми і отримати компенсацію в розмірі 30%», — зазначив він.

При цьому Зубко заявив, що ринок, на який потрібно поставити ці лічильники, дуже великий.

«У теплопостачаючих компаніях стоять 100% лічильників, а у наших мешканців — лічильників всього 36%», — зазначив Зубко.

Також він підкреслив, що людям дали можливість визначитися з компаніями, які надаватимуть якісні послуги з обігріву та утеплення помешкань.

За його словами, тим, хто відмовляється від створення ОСББ, нададуть можливість залишатися у відомстві звичних ЖЕКів.

«Це дасть у майбутньому можливість активним громадянам отримати якісні послуги. Там де є люди, які не хочуть брати на себе відповідальність далі залишаються місцеві муніципалітети, які будуть супроводжувати ці будинки і надалі», — заявив Зубко.

Як відомо, 14 травня Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Як заявив спікер Володимир Гройсман, це «реформаторський закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів».загрузка...

Читайте також

Коментарі