Затриманий ГРУшник: Я не терорист, у мене був наказ

Затриманий ГРУшник: Я не терорист, у мене був наказ

Російські військові Олександр Александров та Євген Єрофєєв, які були затримані українськими військовослужбовцями на Луганщині, дізналися про своє нібито звільнення з армії РФ вперше від журналістів.

Про це пише російська Новая газета.

«Я громадянин Російської Федерації. Дійсний військовослужбовець (збройних сил РФ). У всякому разі був. Наскільки мені відомо, сам я не звільнявся, рапортів ніяких не писав», — сказав в інтерв’ю Александров, відповідаючи на питання журналіста, чи є він чинним військовим РФ.

Крім цього, інформацію про те, що він не є військовослужбовцем РФ з грудня 2014 року, затриманий спецпризначенець вперше почув від журналіста.

«Я такого не знав. Чесно кажучи, ви мене шокували трошки зараз…Перший раз чую від вас», — наголосив Александров.

«Чому так? Я ж тільки наказ, я не терорист… Був наказ! Я ж давав присягу Батьківщині! Я ж поїхав… Як таке могло трапитись взагалі?.. Чому вони відмовляються від нас…? Завдання ж було! Чому вона (дружина) таке розповідає?! Ну чому?! Я ж присягав!… Ми з нею разом, в одній частині…», — сказав він, коментуючи заяву його дружини про те, що він не є військовим РФ.

Варто відзначити, що Єрофєєв також спростував інформацію про те, що звільнився з армії.

«Я ще не звільнявся. Просто така ситуація, інформаційний вакуум, до нас ніхто не приходить з нашого як би посольства, ніхто з нами не зустрічається, не розмовляє. Жодного разу не бачив жодного представника нашої країни, хоча я громадянин Росії. Не знаю, що зараз взагалі відбувається, і у що все виллється», — сказав Єрофєєв.

Нагадаємо, 16 травня сили АТО взяли в полон у Луганській області двох російських військовослужбовців — Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.загрузка...

Читайте також