Луганські терористи вимагають прийняти написаний ними «Закон про місцеві вибори»

Луганські терористи вимагають прийняти написаний ними «Закон про місцеві вибори»

Представник луганських терористів Владислав Дейнего заявив, що обидва терористичні формування зробили все можливе для виконання Мінських угод. Зокрема, підготували проект «Закону про вибори».

Про це він розповів підконтрольним терористам медіа.

 — Мій колега, спікер Ради Гройсман заявив, що готовий розглядати наші пропозиції, коли вони надійдуть від Контактної групи, що не дозволяє вибудувати прямий діалог між Києвом і нами, як цього вимагає Комплекс заходів, — поскаржився терорист.

Читайте також: Конституція України: які зміни пропонують терористи

При цьому він вкотре заявив, що головна проблема на шляху до порозуміння буцімто «неправильне формулювання закону про статус Донбасу», що. в свою чергу, гальмує проведення там місцевих виборів.

 — Для повернення до повноцінного тексту Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», для відновлення дії статей 2 — 9 цього закону, які визначають особливий статус Донбасу, необхідно викласти статтю 10 в новій редакції, яку ми теж готові запропонувати Гройсману, — порадив терорист те, що йоиу порадили його ж ляльководи зі столиці сусідньої держави.

Читайте також: Бойовики виставили ультиматум щодо проведення виборів на Донбасізагрузка...

Читайте також

Коментарі