80% українців вважають, що в країні широко поширена корупція

80% українців вважають, що в країні широко поширена корупція

Згідно з результатами дослідження «Шахрайство і корупція — легкий спосіб прискорити зростання?», проведеного компанією Ernst&Young (EY) в регіоні EMEIA, в Україні кількість респондентів, які ствердно відповіли на питання «чи Вважаєте ви, що хабарництво і корупція широко поширені у вашій країні?» зросла з торішніх 60% до 80% в 2015 р.

Про це повідомляє прес-служба EY.

Щодо такого зростання в Україні тих, хто бачить ще більше хабарництва і корупції, прес-служба наводить коментар Олексія Кредісова, керуючого партнера компанії EY в Україні: «Таку відповідь можна розглядати як «жовту картку» ефективності і швидкості реформ, які спрямовані на боротьбу з корупцією в Україні. Погіршення оцінки ділового середовища є очевидним. Це могло бути спричинене як зниженням економічних показників на макро — і мікрорівнях, так і невідповідністю темпів розвитку антикорупційних практик в бізнесі і на державному рівні».

В цілому, дослідження проводилося в Європі, Індії, Африці і на Близькому Сході — лише у 38 країнах було опитано 3,8 тис. співробітників великих компаній.

Загальний тренд для зростаючих ринків — чимало компаній вважають, що реалізація корпоративної політики у сфері протидії хабарництву і корупції знижує їх конкурентоспроможність. За загальними даними опитування, таких компаній 20%. В Україні 24% респодентів вважають, що неухильне дотримання антикорупційної політики може зробити їхній бізнес менш конкурентоспроможним.загрузка...

Читайте також