Україна може отримати безвізовий режим до кінця року – єврокомісар

Україна може отримати безвізовий режим до кінця року – єврокомісар

Ухвалення Єврокомісією позитивного рішення про лібералізацію візового режиму для України не виключене ще до кінця цього року. Однак для цього Київ має виконати певні вимоги. Про це заявив в інтерв’ю DW комісар Євросоюзу з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан, передає Укрінформ.

«За умови, якщо будуть виконані певні вимоги, я розраховую, що відносно України та Грузії може бути ухвалене позитивне рішення з боку Єврокомісії», — сказав Хан. Водночас запитання, чи слід Україні очікувати рішення про перспективу членства у ЄС на саміті, єврокомісар залишив без відповіді.

Найкращою формою підтримки України та інших країн «Східного партнерства» з боку ЄС Хан вважає економічне співробітництво. «Ми з усіма уклали поглиблені і масштабні торгівельні угоди, які також слугують тому, щоб розвивати і стабілізувати економіку країни та забезпечувати її добробут», — запевнив єврокомісар.

За його словами, успішна економіка та добробут громадян — найкраща гарантія мирного співжиття. «Мета Європейського Союзу — мир, стабільність, благополуччя та добробут у сусідніх країнах та вдома», — додав Хан.загрузка...

Читайте також