Семенченко: Ми досі не надали доказів присутності російських військ в Україні

Для того, щоб надати переконливі докази російської агресії в Україні, необхідні неспростовні факти, яких в української сторони все ще немає. Про це в коментарі виданню ГОРДОН заявив народний депутат Семен Семенченко.

"На ситуацію в зоні АТО це (полонені росіяни) не вплине ніяк. Воно і не повинно вплинути. Це всього лише двоє полонених. Давайте подивимося, яка мета була поставлена ​​Міністерством закордонних справ та начальником Генерального штабу, і чи виконана вона. Нам необхідно чітко довести присутність російських військ на території України. Це функція Міністерства закордонних справ. Функція Генерального штабу - надати Міністерству закордонних справ відповідних полонених і чіткі докази того, що вони були захоплені зі зброєю в руках. Потрібна хоча б зйомка на відео, на мобільний телефон з місця дії. Виконано це завдання?" - питає Семенченко.

"За час з початку фактичної участі російських військ у війні, з серпня, минуло 10 місяців. Це перший гучний випадок, коли захопили в полон російських військовослужбовців. Виконано завдання Міністерства закордонних справ? Сумніваюся, оскільки мені здається, що обраний неправильний шлях, оскільки полонених звинувачують у тероризмі. Росії вигідно, щоб її солдатів звинувачували в тероризмі, тому що таким чином це всього лише приватні особи. А якщо чітко зайняти лінію, що це військовослужбовці іншої держави і має місце агресія з боку Росії, тоді результат був би зовсім іншим", - заявив комбат.

Семен Семенченко зазначив, що неспростовних юридично підтверджених доказів присутності російських військ в Україні досі немає.

"Що ми маємо зараз? Росія відхрестилася від цих затриманих, в" ЛНР "заявили про те, що це їхні "міліціонери". Відео взяття на місці зі зброєю відсутнє. Чи виконано завдання? Ні. До цих пір юридично не надані докази присутності російських військ на території України. Хоча наші хлопці гинуть від куль не якихось там луганських "ополченців", а військовослужбовців Російської Федерації", - заявив він.

"У мене є впевненість, що це російські військові, але для країн Заходу ці докази повинні бути явними, чіткими і послідовними. Навіщо ці розмови про те, що їх звинувачують у тероризмі? Це кадрові російські військовослужбовці, захоплені зі зброєю в руках. Чому нам розповідають про звинувачення в тероризмі? Який це тероризм? Це війна і військове вторгнення", - заявив Семенченко.

"Нам не потрібно доводити наявність російських громадян на території України. Це доведено і не заперечується самою Росією. Вона розповідає про добровольців, колишніх військовослужбовців, які приїжджають, як вони кажуть, брати участь в "боротьбі народу сходу України". Коли ми починаємо це доводити, то займаємося дурницями і вважаємо людей ідіотами", - вважає нардеп.

Семен Семенченко вважає, що Україні необхідно зробити установку на доказ прямої російської військової агресії.

"Нам потрібно доводити, що це пряма військова агресія. Це робиться? Ні. Чому, маючи на руках всі докази, можливість брати в полон, проводити спеціальні операції, все фіксувати на відео, ми досі не спромоглися висунути неспростовні докази такої агресії? Може, хтось не хоче цього робити?" - зазначив Семенченко.

"Наші силові та правоохоронні органи перенасичені російською агентурою. Про це не говорить тільки ледачий. Виявлена ця вся агентура? Ні, звичайно. Вона працює, і звідси виникають ситуації з незрозумілими поразками і випадками зради. І найголовніше, якщо взяти список пунктів, які вигідні Росії, починаючи від того, що досі немає доказів присутності тут російських військ, ми за всіма цими пунктами чомусь даємо можливість Росії доводити свою правоту", - додав комбат.

Рекомендуємо прочитати

У Києві під загрозою погромів змушували закритися ліванський ресторан "Linas Сafe"

У Києві за ініціативи одного з керівників громадської організації "Націонал-патріотичний рух України" Михайла Ковальчука близько 50 націоналістично налаштованих активістів прийшли до ресторану ліванської та східної кухні "Linas Сafe" на Бесарабській площі і вимагали звільнити приміщення, зокрема, через невикористання персоналом української мови під час обслуговування....

Це може бути цікавим

Після податкової розстрочки для Онищенка, Насіров відмовив у ній всім іншим компаніям

Державна фіскальна служба відмовила всім компаніям, що зв....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

МЗС України перевірить інформацію про постраждалих українців в Манчестері

Консульство України в Великобританії з'ясовує, чи є наші громадяни серед постраждалих в Манчестері....