Мережа магазинів спортивних товарів "засвітилась" на фінансуванні "Міс "ЛНР"

Мережа магазинів спортивних товарів "Спортмастер" включена у список партнерів конкурсу "Міс "ЛНР", що проходить сьогодні в Луганську.

Відповідна відмітка є на квитках на "дійство", фото яких опублікував користувач соцмережі. Фото викликало жваві дискусії. Один із користувачів, пославшись на особисте знайомство з керівниками київської мережі магазинів, написав наступне:

Спортмастер- московская компания. Она работает и в Киеве. Ее украинское представительство возглавляет знакомый мне человек, который не причастен к этому решению московских хозяев компании и не может влиять на их решения.
Этот пост, на мой взгляд, чист
ая провокация конкурентов, пытающихся на патриотизме украинцев передерибанить рынок спортивной одежды по некоторым брендам.
Второе. Товаров, произведенных в [России], Спортмастер не продает, слава богу. Логистика и система продаж такова, что если вы купите товар в Украине, пополнится только украинский бюджет, а не российский. И совсем интимное. Она такая же российская, как и (условно)кипрская.

Представники "Спортмастеру" поки що не коментували ситуацію.

Рекомендуємо прочитати

Вбивство Вороненкова: версії та висновки

Вороненкова було застрелено на виході з Premier Palace з пістолета ТТ....

Це може бути цікавим

Строкові контракти ведуть на барикади. Напруга у сфері культури зростає

Сьогодні кілька десятків представників Національної опери ім....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві заборонили вилов безпритульних котів

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати погодили проект рішення “Про деякі питання безпритульних котів у місті Києві”....