«ОБСЄ — місія війни і тероризму! Ганьба!»- У Маріуполі під офісом ОБСЄ відбувся пікет проти «миротворців», 80% контингенту яких пов’язані з РФ і відстоюють інтереси країни-агресора. Про це повідомляє 0629.

«Чому Ви не визнаєте, що в Широкиному воюють регулярні російські війська, що Росія постачає їм зброю?», — запитували мітингувальники, яких зібралося близько двох десятків.

«Ми говоримо тільки про те, що бачимо своїми очима. Представники супротивника не носять форму РФ», — намагався пояснити представник місії Джеймс Пау.

Раніше на засіданні штабу оборони міста громадський активіст Ярослав Кравченко заявив, що близько 80% спостерігачів так чи інакше пов’язані з Російською Федерацією.

«Вчора «Голос Америки» написав, що представники ОБСЄ фотографують місця розташування українських сил і зливають всю цю інформацію противнику», — підкреслив громадський активіст, уточнивши, що місія не визнає Широкине українською територією і не вказує у своїх звітах той факт, що військову техніку бойовикам постачає Росія.загрузка...

Читайте також

Коментарі