Батько сепаратиста з Одеси: Синові задурили голову агенти ФСБ

Батько сепаратиста з Одеси: Синові задурили голову агенти ФСБ

Невеликий фрагмент дискусії між батьком затриманого за сепаратизм Віталія Діденко, журналістами, співробітниками СБУ та активістами громадської організації «Оберіг».

«Я хочу, щоб це подивилися всі. Замість тисячі слів про те, що сталося в Одесі 2 травня, ось ця розмова в суді. Просто подивіться, — рекомендує журналіст Olga Efa. — Ось вам правда і як робилося Куликове, і про гроші, і як давно це все каламутилося ФСБ, і хто тепер виконав свою убогу мрію і жирує в Москві, а хто розплачується за це».

Нагадаємо, в Одесі Приморський суд вибрав запобіжний захід одному з організаторів «Народної ради Бесарабії» Віталієві Діденку утримання під вартою строком на 2 місяці за зберігання наркотичної речовини.

Так, в понеділок, 18 травня, приморський суд Одеси задовольнив ходатайтво прокуратури і вибрав запобіжний захід тримання під вартою строком на 2 місяці Віталієві Діденку, який був головним редактором інтернет ресурсу «Інфо,-центр». Діденко також був одним з організаторів «Народної ради Бесарабії».

У Віталія Діденка, в ході санкціонованого обшуку, співробітники СБУ знайшли наркотичну речовину — кокаїн.загрузка...

Читайте також

Коментарі