В Києві затримали трьох чиновників за хабарництво

В Києві затримали трьох чиновників за хабарництво

Трьох столичних держслужбовців затримали працівники київської міліції. Посадовці вимагали і отримали 73, 5 тисячі гривень неправомірної вигоди за видачу ордеру на службову квартиру та дозволу на подальшу її приватизацію.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Двох посадовців оперативники Управління боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в м. Києві спільно з колегами зі Слідчого управління та Прокуратури міста затримали безпосередньо у момент передачі коштів у службових кабінетах. Гроші, отримані незаконним шляхом, правоохоронці вилучили», — йдеться в повідомленні.

Як вказано, під час санкціонованих обшуків на робочих місцях держслужбовців та за місцем їхнього мешкання також було виявлено та вилучено частину коштів, отриманих у якості неправомірної вигоди.

У ході проведення подальших слідчих дій з’ясовано, що у злочинній діяльності даної групи фігурує ще й третя співучасниця вчиненого кримінального правопорушення. У службовому кабінеті жінки правоохоронці вилучили її особисту частку від загальної суми хабара, а також чернетки зі схемами та сумами надходження грошових коштів.

Всі троє посадовців у теперішній час затримані у порядку ст. 208 КПК України.загрузка...

Читайте також