У нас не всі зрозуміють повернення Донбасу в Україну — сепаратист

У нас не всі зрозуміють повернення Донбасу в Україну — сепаратист

Один з найбільш одіозних преставників політичної секти «новоросів», згідно з терористичної ієрархією «депутат парламенту Новоросії», «ректор ДонНУ», «директор Центру політологічного аналізу і технологій» Сергій Баришніков — він же «представник ДНР» озвучив ситуацію з поверненням окупованих територій до складу України.

Своє бачення він виклав на сайті зареєстрованого в Австралії (штат Queensland) сепаратистського агентства «Новоросія».

Читайте також: Донецькі терористи висунули Україні черговий «конституційний» ультиматум

 — Спроба впихнути нас в Україну — дуже сумний крок. Сьогодні з українською владою в принципі немає сенсу вести переговори, оскільки країною править посол США. Пропозиції представників «ДНР» і «ЛНР» в контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі щодо конституційної реформи України можуть спровокувати загострення обстановки всередині самих республік, — заявив «ректор» — терорист.

За інформацією близьких до терористів медіа 13 травня їх представниками були направлені пропозиції щодо реформи конституції в Конституційну комісію України.

Разом з тим, за інформацією вітчизняних медіа Конституційна комісія не отримувала пропозицій від ЛНР/ДНР.

Читайте також: Бойовики відмовляються від «ДНР» та «ЛНР» і визнають Крим територією України — сепаратистський проект Конституціїзагрузка...

Читайте також

Коментарі