На Київщині будуть створені інвестиційне та туристичне бюро

В рамках стратегічного реформування департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації змінює структуру. Відтепер в окремі напрями діяльності підрозділу винесені міжнародні фінанси, управління інвестицій, планування і маркетинг, розвиток малого й середнього бізнесу та адміністративні послуги населенню.

За підсумками сесії стратегічного планування змін в Департаменті розвитку економіки і торгівлі Київської облдержадміністрації, яка відбулась на початку травня, були чітко визначені основні завдання та цілі підрозділу, а також сформована нова стратегія, яка дозволить якомога швидше та ефективніше їх досягнути. Головна мета – підвищити якість життя мешканців Київщини. Для цього необхідно покращити бізнес-клімат в області, що дозволить залучати інвестиції та гранти. А це, в свою чергу,підтримає мале та середнє підприємництво, дасть змогу створювати нові робочі місця, розвивати інфраструктуру і туризм та, зрештою, наповнювати бюджет регіону.

Перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе:

«Однією з нагальних проблем є підтримка малого та середнього бізнесу на Київщині, адже саме він продукує 86 відсотків податків, які наповнюють бюджет області. Безумовно, для цього необхідно в цілому покращити бізнес-клімат та створити умови для залучення інвестицій і грантів, покращити інфраструктуру і туризм, максимально популяризувати Київську область і вивести на новий рівень життя її мешканців. Задля цього плануємо створити інвестиційне та туристичне бюро».

Особлива увага в роботі департаменту приділяється ретельному підбору нових кадрів. Наразі триває пошук чотирьох провідних спеціалістів – очільників напрямів: -міжнародних фінансів; -стратегічного планування, маркетингу та поліпшення бізнес-клімату; -інвестицій; -туризму, який раніше знаходився у зоні впливу управління інфраструктури і транспорту. Більш детальна інформація з розгорнутими кваліфікаційними вимогами до фахівців розміщена на сайті people.koda.gov.ua.

Директор Департаменту розвитку економіки і торгівлі КОДА Ігор Самойлов: «Некваліфіковані та немотивовані кадри, застаріла система управління та брак фінансування заважають залученню сучасних стратегій, інновацій і технологій. Відсутність довіри інвесторів та державні ризики обмежують інвестиційну привабливість регіону, а існуюча нормативно-правова база гальмує прийняття рішень та сприяє корупції. Тому ми готуємось внести відповідні законодавчі ініціативи, а зараз реорганізуємо структуру департаменту і посилюємо його кадровий склад. Вже оголосили кваліфікаційні вимоги до майбутніх керівників усіх нових напрямів діяльності департаменту, і нині проводиться пошук кандидатів, які би їм повністю відповідали. Вірю, що ми зможемо перетворити старий, неповороткий та забюрократизований підрозділ на сучасну структуру, яка відповідає всім потребам часу, тенденціям і вимогам розвитку Київської області».

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые раскрыли странную связь между леворукостью и формой лица

Люди с более тонкой нижней частью лица заметно чаще бывают леворукими, чем мужчины и женщины с крупным подбородком и нижней челюстью, заявляет ученый в статье, опубликованной в журнале ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Украине вступили в силу новые правила дорожного движения

В Украине вступил в силу закон, которым вводятся единые правила пересечения транспортными средствами перекрестка, где организовано круговое движение....