На Київщині будуть створені інвестиційне та туристичне бюро

В рамках стратегічного реформування департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації змінює структуру. Відтепер в окремі напрями діяльності підрозділу винесені міжнародні фінанси, управління інвестицій, планування і маркетинг, розвиток малого й середнього бізнесу та адміністративні послуги населенню.

За підсумками сесії стратегічного планування змін в Департаменті розвитку економіки і торгівлі Київської облдержадміністрації, яка відбулась на початку травня, були чітко визначені основні завдання та цілі підрозділу, а також сформована нова стратегія, яка дозволить якомога швидше та ефективніше їх досягнути. Головна мета – підвищити якість життя мешканців Київщини. Для цього необхідно покращити бізнес-клімат в області, що дозволить залучати інвестиції та гранти. А це, в свою чергу,підтримає мале та середнє підприємництво, дасть змогу створювати нові робочі місця, розвивати інфраструктуру і туризм та, зрештою, наповнювати бюджет регіону.

Перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе:

«Однією з нагальних проблем є підтримка малого та середнього бізнесу на Київщині, адже саме він продукує 86 відсотків податків, які наповнюють бюджет області. Безумовно, для цього необхідно в цілому покращити бізнес-клімат та створити умови для залучення інвестицій і грантів, покращити інфраструктуру і туризм, максимально популяризувати Київську область і вивести на новий рівень життя її мешканців. Задля цього плануємо створити інвестиційне та туристичне бюро».

Особлива увага в роботі департаменту приділяється ретельному підбору нових кадрів. Наразі триває пошук чотирьох провідних спеціалістів – очільників напрямів: -міжнародних фінансів; -стратегічного планування, маркетингу та поліпшення бізнес-клімату; -інвестицій; -туризму, який раніше знаходився у зоні впливу управління інфраструктури і транспорту. Більш детальна інформація з розгорнутими кваліфікаційними вимогами до фахівців розміщена на сайті people.koda.gov.ua.

Директор Департаменту розвитку економіки і торгівлі КОДА Ігор Самойлов: «Некваліфіковані та немотивовані кадри, застаріла система управління та брак фінансування заважають залученню сучасних стратегій, інновацій і технологій. Відсутність довіри інвесторів та державні ризики обмежують інвестиційну привабливість регіону, а існуюча нормативно-правова база гальмує прийняття рішень та сприяє корупції. Тому ми готуємось внести відповідні законодавчі ініціативи, а зараз реорганізуємо структуру департаменту і посилюємо його кадровий склад. Вже оголосили кваліфікаційні вимоги до майбутніх керівників усіх нових напрямів діяльності департаменту, і нині проводиться пошук кандидатів, які би їм повністю відповідали. Вірю, що ми зможемо перетворити старий, неповороткий та забюрократизований підрозділ на сучасну структуру, яка відповідає всім потребам часу, тенденціям і вимогам розвитку Київської області».

Рекомендуємо прочитати

Суд оставил за решеткой сообщника убийцы Вороненкова

Апелляционный суд города Киева решил оставить под стражей подозреваемого по делу об убийстве бывшего депутата Государственной думы Российской Федерации Дениса В....

Це може бути цікавим

У столиці пройдуть сільськогосподарські ярмарки

Сезонні ярмарки пройдуть у столиці з 25-го по 30-те липня, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Парламент має намір захистити бізнес від «трудових» перевірок. Чи вдасться?

Наскільки запропоновані норми зможуть полегшити ношу бізнесу у цій сфері, – коментує Яків Гольдарб, адвокат, співзасновник Goldarb....