Автор концепції «ДНР» розповів про головні проблеми терористичної псевдодержави

Автор концепції «ДНР» розповів про головні проблеми терористичної псевдодержави

Один з лідерів донецьких терористів Андрій Пургін поговорив з американським журналістом нанезваного видання  і розповів про так звану «блокаду» з боку України.

Під час розмови він розповів про проблеми, з якими героїчно бореться «маленький, але гордий уламок «русского мира», передають підконтрольні терористам медіа.

 — Найбільша проблема — це «блокада з боку України, постійні провокації і проблеми з фінансовим сектором. Група «Приват» вкрала всі гроші з міст, приватних підприємств, депозити населення також були фактично вкрадені, отримати їх неможливо. Це банальний грабіж з боку України. А сьогодні Україна повністю блокує кордон з нами, не дає завозити сюди продукти, фактично заблокувала переміщення людей, — скаржиться терорист.

Читайте також: Пургін: Якщо не буде політичного діалогу, то буде війна

Він переконаний, що Україна має на цьому зиск.

 — Ця ситуація створена українськими властями, щоб заробляти шалені гроші, причому заробляють там всі, починаючи від прокуратури, СБУ, а найбільше — територіальні батальйони, які, не дуже зрозуміло, кому підкоряються. Йде залякування, розстріли, йде фашизація українського суспільства. Це те, що виводить людські норми моралі за рамки людського сприйняття, — розповів терорист.

Чиитайте також: Пургін: Підприємства повернуть тільки тим, хто «цього гідний»загрузка...

Читайте також

Коментарі