18 травня стартує Інтернет-акція на підтримку кримських татар

18 травня стартує Інтернет-акція на підтримку кримських татар

Завтра, 18 травня, стартує Твіттер-шторм на підтримку кримських татар. З 11:00 до 13:00 користувачі Твіттера зможуть приєднатися до акції солідарності на підтримку кримських татар.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Численні порушення прав людини, переслідування активістів та журналістів за їхню проукраїнську позицію стали жахливою реальністю. Істотних обмежень зазнали і права на свободу слова – 1 квітня майже всі незалежні кримськотатарські ЗМІ були закриті. Цього року окупаційна влада пішла далі й обмежила право на мирні зібрання, заборонивши проводити акцію до річниці депортації кримських татар, яка повинна була відбутися в Сімферополі», – пишуть організатори інтернет акції.

Активісти закликають громадян України висловити підтримку своїм співвітчизникам. Для цього необхідно відправити твіт на підтримку кримських татар, що складається з тексту повідомлення і хештегів #SaveCrimeanTatars # QirimSurgunu.

У Києві основні заходи в пам’ять про жертв депортації кримськотатарського народу почалися з 14 травня. Акції на підтримку кримських татар пройдуть і в інших містах України, а також у Варшаві, Берліні, Туреччині.загрузка...

Читайте також

Коментарі