Технічні проблеми щодо запровадження безвізового режиму вирішать до кінця року - АПУ

Технічні проблеми введення безвізового режиму з Європейським союзом повинні бути вирішені до кінця 2015 р.

Про це сьогодні під час брифінгу за результатами ради Національного реформ заявив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, передає РБК-Україна.

"Дуже важливо, що буде ще одна оціночна місія ЄС до кінця року. Президент підкреслив, що до неї всі проблеми мають бути вирішені. Це технічні питання і вони повинні бути вирішені",- заявив Шимків.

"Президент запропонував, і це було підтримано, що кожна фракція коаліції повинна делегувати однієї людини, яка буде займатися тільки введенням безвізового режиму, приймати участь в командах, які виконують технічні питання",- зазначив заступник глави АПУ.

Як відомо, на Ризькому саміті Україна сподівається знайти формат безвізового режиму з 1 січня 2016 року.

Рекомендуємо прочитати

Гройсман рассказал, куда направят конфискованные деньги Януковича

Конфискованные деньги беглого экс-президент Украины Виктора Януковича и его окружения будут направлены на повышение обороноспособности страны, улучшение состояния инфраструктуры и на социальные нужды....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На улицах Киева запретят ловить кошек

На заседании постоянной комиссии Киевского городского совета по вопросам жилищно-коммунального хозяйства и топливно-энергетического комплекса депутаты согласовали проект решения о запрете на вылов бездомных кошек в Киеве....